נתניהו: מי שמצביע לבן גביר זורק קולות לפח

נתניהו: מי שמצביע לבן גביר זורק קולות לפח

מעוצמה יהודית נמסר: "נתניהו החליט להקים ממשלה יחד עם גנץ, ויתר על הקמת ממשלת ימין". אתמול פורסם בסקר כאן חדשות כי לראשונה עוצמה יהודית עוברת את אחוז החסימה וזוכה לארבעה מנדטים. הליכוד לעומת זאת, איבדה מנדט לעומת הסקר הקודם ועמדה על 31 מושבים.
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
בנימין נתניהו ואיתמר בן גביר, ספט' 2019
צילום: צילום: יונתן זינדל והדס פרוש, פלאש 90

ראש הממשלה בנימין נתניהו יצא הערב (רביעי) נגד מפלגת עוצמה יהודית: "מי שמצביע לאיתמר בן גביר זורק קולות לפח". מעוצמה יהודית נמסר: "נתניהו החליט להקים ממשלה יחד עם גנץ, הוא ויתר על הקמת ממשלת ימין". אתמול פורסם בסקר כאן חדשות כי עוצמה יהודית עוברת את אחוז החסימה וזוכה לארבעה מנדטים. הליכוד לעומת זאת איבדה מנדט לעומת הסקר הקודם ועמדה על 31 מושבים. 

בתחילת חודש ספטמבר פנו גורמים בליכוד לראש הממשלה בנימין נתניהו והציעו לו לזנוח את הניסיונות לשכנע את מפלגת עוצמה יהודית לפרוש מההתמודדות לכנסת, ובמקום זאת ייעצו לו לסייע למפלגה לעבור את אחוז החסימה. הגורמים העריכו שמהלך כזה יכול להעביר קולות ממפלגת ימינה של איילת שקד לעוצמה יהודית ולסייע לה לעבור את אחוז החסימה.

מוקדם יותר היום הופצה הודעה בחשבון הפייסבוק של ראש הממשלה מטעם אחד המתנדבים במטה שקראה לצביע לליכוד ביום הבחירות, כדי לוודא שלא תוקם ממשלת אחדות בתמיכת הערבים ש-"הרוצים להשמיד כולנו". מהליכוד טענו כי מדובר בטעות, ראשי הרשימה המשותפת מיהרו לתקוף את נתניהו על המהלך. 

הפופולריים