הערבים רוצים להשמיד את כולנו? "טעות מכוונת"

הערבים רוצים להשמיד את כולנו? "טעות מכוונת"

יועץ התקשורת ליאור רוטברט התייחס לפרסום בעמוד הפייסבוק של נתניהו וטען כי בעיניו מדובר בפוסט מכוון, שמטרתו להשיג עוד קולות לימין: "אנשים ירגישו ש'אנחנו צריכים להצביע ימין', אולי זה אפילו יביא קולות לעוצמה יהודית"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
יועץ התקשורת ליאור רוטברט 11.09.19
צילום: קלמן וסג"ל

יועץ התקשורת ליאור רוטברט התייחס היום (רביעי) לפוסט בעמוד הפייסבוק של ראש הממשלה בנימין נתניהו, לפיו "הערבים רוצים להשמיד את כולנו". בליכוד אומנם הבהירו כי מדובר בטעות, אך רוטברט טען בריאיון לקלמן ליבסקינד ואראל סג"ל כי העניין מכוון: "אנשים ירגישו ש-'אנחנו צריכים להצביע ימין', אולי זה אפילו יביא קולות לעוצמה יהודית". 


יועץ התקשורת התייחס גם למתקפה נתניהו, לאחר שהורד מהבמה אמש בזמן אזעקה באשדוד, באמצע אירוע פוליטי: "ראש הממשלה מהווה דוגמה, סמל, אם חלילה היו רואים אותו עומד כמו 'גבר' ולא נכנס למבנה המוגן היו נוהגים כך בפעם הבאה וזה מסוכן". רוטברט הוסיף כי בכירי כחול לבן טעו בתגובה שלהם מאחר והציגו שמחה לאיד: "היא מתפרשת כזלזול כלפי תושבי עוטף עזה". 

ההודעה שנשלחה מחשבון הפייסבוק של ראש הממשלה (צילום מסך)

מוקדם יותר היום פורסם פוסט בעמוד הפייסבוק של ראש הממשלה בו נכתב: "ממשלה חילונית וחלשה הסומכת על הערבים שרוצים להשמיד את כולנו - נשים, ילדים וגברים - תאפשר איראן גרעינית שתחסל אותנו". חברי הרשימה המשותפת מיהרו לתקוף את ראש הממשלה, יו"ר הרשימה איימן עודה, אף כינה את נתניהו "פסיכופט". 

הפופולריים