סער: "הניסיונות להכניס טריז בהנהגת הליכוד לא יצליחו"

סער: "הניסיונות להכניס טריז בליכוד לא יצליחו"

חבר הכנסת התייחס לביקורת כלפי רה"מ: "יש לבחון אותו לפי הישגים מדיניים ולא לפי אמוציות אישיות" • בנושא ההכרזה על החלת ריבונות בבקעה: "אסור לזלזל במה שנתניהו הציע"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
גדעון סער, ספט' 2019
צילום: צילום: הדס פרוש, פלאש 90

חבר הכנסת גדעון סער אמר היום (רביעי) כי "הניסיונות להכניס טריז בהנהגת הליכוד לא יצליחו". בריאיון לרן בנימיני ואמילי עמרוסי בתוכנית כאן הערב התייחס סער לשאלה האם יקבל על עצמו את הרכבת הממשלה במקרה ונתניהו לא יצליח במשימה: "אני לא שומע אותכם שואלים את כחול לבן מה יקרה אם גנץ ייכשל בהרכבת הממשלה". 

חבר הכנסת מהליכוד, שיחסיו עם ראש הממשלה עברו תהפוכות, התייחס לביקורת נגד נתניהו: "בסופו של יום צריכים לבחון אותו לפי ההישגים שלו בתחום המדיניות ולא לפי אמוציות אישיות". סער הוסיף כי נתניהו הוביל את ישראל לשורה של הישגים מדיניים חסרי תקדים. על ההכרזה על החלת ריבונות ישראלית בבקעת הירדן אמר כי אין לזלזל במה שראש הממשלה הציע הוסיף כי "מן הסתם התקיימו דיאלוג והבנות מול הבית הלבן".

על חוק המצלמות, שלא עבר היום בקריאה ראשונה בכנסת לאחר שחברי האופוזיציה ונציגי ישראל ביתנו החרימו את הדיון: "אני מקווה שאחרי הבחירות יהיה אפשר לנקוט באמצעי שיבטיח שהבחירות יהיו יותר שקופות. אני לא חושב שזה אינטרס של מפלגה אחת בלבד". 

הפופולריים