הורוביץ: "המינוי של רפי פרץ לשר חינוך - על גבול הלא לגיטימי"

"מינוי פרץ לשר חינוך - על גבול הלא לגיטימי"

השר פרץ תקף בחזרה: "בן גוריון היה גאה שיש לו שר חינוך מבן הציונות הדתית שמנחיל את דרכו ולא להקת פייק ניוז מהמחנה הדמוקרטי, שמנסה לרכוב על גל ולהכפיש ציבור שלם"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ניצן הורוביץ לאחר הניצחון בבחירות לראשות מרצ
צילום: צילום: גילי יערי, פלאש 90

ראש המחנה הדמוקרטי ניצן הורוביץ תקף הבוקר (חמישי) את שר החינוך רפי פרץ, ובריאיון לתוכנית הבוקר הזה עם אריה גולן בכאן רשת ב אמר: "קודם כל, הוא שר לא לגיטימי. הוא מונה בממשלת מעבר כפולה, במצב כזה ראש הממשלה בכלל לא יכול למנות שרים חדשים, זה מינוי על גבול הבלתי לגיטימי".

האזינו לריאיון עם ניצן הורוביץ בכאן רשת ב

בחירות 2019 – בואו להכיר את המפלגות, המועמדים וכמה עובדות שלא ידעתם

הורוביץ הוסיף: "הוא (פרץ) לא ראוי משום שהוא מכניס המרה, הדתה וכפייה למערכת שאמורה להיות חופשית". בהמשך הריאיון התייחס ראש המחנה הדמוקרטי גם לאירוע בעפולה שהתקיים מוקדם יותר החודש בהפרדה מגדרית: "זה לא עניין של בחירה, זה עניין של כפייה. אילצו אנשים לשבת או בצד של הגברים או בצד של הנשים. הדרישה הייתה שמי שלא רוצה לשבת בהפרדה לא יוכל לעשות את זה".

בתגובה לדברי הורוביץ אמר השר פרץ, בביקור בגני רשת אמונה בגבעת שמואל: "אני מלמד ולימדתי את תפיסתו של בן גוריון אני מעריך ואוהב את דרכו אני רואה בו ממנהיגיה הגדולים של מדינת ישראל. אם בן גוריון היה נמצא כאן היום הוא היה גאה שיש לו שר חינוך מבן הציונות הדתית שמנחיל את דרכו ולא להקת פייק ניוז מהמחנה הדמוקרטי, שמנסה לרכוב על גל ולהכפיש ציבור שלם".

הירשמו לפוליטי-כאן, ערוץ הטלגרם של כאן חדשות לבחירות - כל העדכונים והפרשנויות

הפופולריים