יעלון על מינוי רונן צור ליועץ של גנץ: "לא אני שכרתי אותו, זה כמו לשכור עורך דין"

יעלון על מינוי רונן צור: "כמו לשכור עו"ד"

מספר 3 בכחול לבן התייחס לכך שהיועץ של גנץ עובד גם עבור מיקי גנור, החשוד בפרשת הצוללות - שאותה כינה יעלון בריאיון לכאן רשת ב כ"פרשה החמורה ביותר מאז קום המדינה"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
משה יעלון ובני גנץ במסיבת עיתונאים של כחול לבן, אפריל 2019
צילום: צילום: פלאש 90

מספר 3 בכחול לבן משה יעלון התייחס היום (רביעי) למינוי רונן צור ליועץ של יו"ר המפלגה בני גנץ. בריאיון לתוכנית כאן הערב עם רן בנימיני ואמילי עמרוסי בכאן רשת ב אמר יעלון: "לא אני שכרתי את רונן צור, מותר לבני גנץ לשכור את שירותיו לענייניו הפרטיים".

על כך שצור החל לעבוד לאחרונה עם מיקי גנור, מי שהיה עד מדינה בפרשת הצוללות והיום נחשב לאחד מהחשודים המרכזיים בה, אמר יעלון: "זה לא העניין. זה כמו לשכור עורך דין. אין מניעה שעורך ייצג אנשים שונים. יש מי שמתעסק בלפלג אותנו ולסכסך בינינו".

האזינו לריאיון עם משה יעלון בכאן רשת ב

במסגרת "התפקיד הכפול" של צור כיועצו של גנץ וגם כיועצו של גנור, הוא נותן שירותי ייעוץ תקשורת לגנור, נחשף לפרטי החקירה ושולט באיזה מידע יוצא ומתי, לפני או אחרי הבחירות. כשגנור חזר בו מעדותו הוא טען שמדובר בתיק חלש מאוד, שהחקירה התנהלה בצורה פושעת, שהפעילו עליו לחצים לא כשרים והכניסו לו מלים לפה, שתדרכו אותו על כך שהיו מניעים לא ענייניים לחקירה ושלמרות כל הלחצים גנור לא נתן שום מידע שהעיד על מעורבות ראש הממשלה. מנגד היו גם פרטים רבים שגנור לא חזר בו מהם.

ח"כ יעלון התייחס היום בריאיון גם לפרשת הצוללות, ואמר כי היא החמורה ביותר מקום המדינה, וההסכמה שניתנה לגרמניה למכור צוללות למצרים היא רק אחת מכמה פרשות. יעלון אמר כי ברור לו שנתניהו העדיף בצע כסף על פני ביטחון המדינה. "ראש ממשלה היה צריך מזמן להתפטר ולעסוק בענייניו, במקום לגרור את כל המדינה כדי לתת לעצמו חסינות", אמר יעלון.

הפופולריים