בכיר בכחול לבן: החשבונות במפלגה ייפתחו מיד אחרי הבחירות

בכיר בכחול לבן: החשבונות ייפתחו אחרי הבחירות

הבכיר אמר לכאן חדשות כי בני גנץ שכר את שירותיו של היועץ רונן צור, בעיקר ליום שאחרי ה-17 בספטמבר
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
כחול לבן
צילום: פלאש 90

על רקע המתיחות בצמרת כחול לבן, ועל אף שאף אחד מחברי המפלגה לא מתבטא בנושא באופן פומבי, בכיר במפלגה אומר הערב (שלישי) לכאן חדשות כי מיד אחרי הבחירות, החשבונות בכחול לבן ייפתחו. עוד אמר אותו בכיר כי בני גנץ שכר את שירותיו של רונן צור כיועץ אישי - בעיקר לצורך היום שאחרי ה-17 בספטמבר.


הבוקר פורסם כי יו"ר כחול לבן בני גנץ מידר גם את אנשיו הקרובים ביותר בקמפיין המפלגה כשמינה את היועץ רונן צור - ביניהם אנשי המטה הבכירים מטעמו. גורמים ביש עתיד הביעו הבוקר זעם על המינוי של היועץ שתקף את יאיר לפיד בעבר.

ח"כ מאיר כהן אמר הבוקר בריאיון לכאן רשת ב כי "זכותו למנות את מי שירצה. זה יועץ אישי שלו. הוא לא נמצא בקמפיין של כחול לבן. לנו אין בעיה שגנץ שכר אותו למשימה אישית". גם ח"כ רם בן ברק מכחול לבן הגיב לפרסום. לטענתו, גנץ יכול לשכור לעצמו איזה יועץ שהוא רוצה: "גם אני שכרתי שלושה יועצים ולא עידכנתי גנץ. שיהיה לו לבריאות".

האזינו לריאיון עם ח"כ מאיר כהן בכאן רשת ב

צור שימש יועץ בקמפיין של כחול לבן בבחירות הקודמות. לאחר הבחירות, תקף בחריפות את לפיד, כינה את התנהלותו "אווילית" ואמר שהוא דוחק מנדטים לימין. בריאיון לרדיו ירושלים לפני כשבועיים אמר היועץ כי ״היצר של לפיד לפגוע בחרדים חזק ממנו". יו"ר יש עתיד מצדו תקף את צור בחזרה, ודוברו האישי של לפיד כתב כי ״מדובר בנוכל שמוציא שם רע למקצוע״. 

הפופולריים