פורר על חשיפת כאן חדשות: "הכסף עובר למחבלים"

פורר על חשיפת כאן חדשות: "הכסף עובר למחבלים"

חבר הכנסת מישראל ביתנו התייחס בכאן רשת ב להעברת המיליארדים לרשות הפלסטינית. על העברת הכספים לעזה אמר פורר - "שיעבירו אוכל - לא כסף"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
עודד פורר
צילום: צילום: פלאש 90

"הכסף עובר למחבלים": כך אמר היום (חמישי) חבר הכנסת עודד פורר לרן בנימיני ויגאל גואטה בתוכנית "כאן הערב" בכאן רשת ב בתגובה לחשיפת כאן חדשות כי ישראל העבירה היום לרשות הפלסטינית שני מיליארד שקלים. עוד אמר - "מי שרצח ישראלי מקבל 12 אלף שקל בחודש – ועכשיו המדינה מעבירה כסף כדי שהם יוכלו לשלם למחבלים. הכסף שעובר לעזה לא עוזר להם לא למות ברעב. שיעבירו להם אוכל ולא כסף".

נוסף על כך, התייחס פורר גם לדברי איימן עודה שאמר כי הוא מוכן להצטרף לקואליצייה עם מפלגות מרכז-שמאל, ואמר: "כמו שנתניהו היה מוכן למכור הכל לאבי גבאי – גם במקרה הזה הוא יהיה מוכן בשביל לתת גט כריתות לליברמן להיכנס לקואליציה עם אחמד טיבי".

גם חבר הכנסת אחמד טיבי מהרשימה המשותפת התייחס לדברי עודה. בריאיון ל"ערב ערב" בכאן 11, אמר: "יש הבדל בין הריאיון לפוסט שהוא העלה בדף שלו. שוחחנו. הוא הבהיר לי שהוא אמר שהתנאי לקואליציה כזאת הוא שקודם צריכה לקום מדינה פלסטינית והכיבוש יסתיים. המשפט בעיתון הוא משפט מנותק מהקשרו. לא נהיה חלק מממשלת ישראל - לא בקואליציה של נתניהו ולא של גנץ. לא אהיה חבר בממשלת הגנרלים".


בד בבד, חבר הכנסת היבא יזבק מהרשימה המשותפת חיזקה את עמדתו של טיבי כי המשפט בריאיון הוצא מהקשרו, ואמרה בכאן רשת ב: "הוא לא באמת התכוון למה שנכתב בכתבה. אנחנו ברשימה המשותפת לא רואים שום פרטנר עכשיו. אנחנו גם לא נהיה חלק מהממשלה – בכל מקרה הם גם לא רוצים ערבים בממשלה".

האזינו לריאיון המלא עם ח"כ היבא יזבק

הפופולריים