סתיו שפיר לכאן חדשות: "צריך שרים ערבים בממשלה"

סתיו שפיר לכאן חדשות: צריך שרים ערבים בממשלה
הדיון בעליון נגד עוצמה יהודית, ההכרזה של איימן עודה שיישב בקואליציית מרכז-שמאל, והיחסים עם אהוד ברק - סתיו שפיר עונה על כל השאלות. צפו
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
סתיו שפיר ואורית נבון בלייב פייסבוק, אוגוסט 2019
צילום: ללא

חברת הכנסת סתיו שפיר מהמחנה הדמוקרטי הגיעה היום (חמישי) לריאיון בלייב עם, בפייסבוק של כאן חדשות עם אורית נבון. שפיר התייחסה לשאלה אם תשב עם שר ערבי בממשלה, וענתה: "זה מצחיק שב-2019 צריך להמשיך לדבר על זה, האם צריך שיהיו שרים ערבים בממשלה. כמו שהם רופאים ומדענים וכל דבר אחר. אני רוצה לחיות במדינה שבה יהודים וערבים מרגישים ישראלים". היא רמזה, שלעצמה היא תרצה את תיק האוצר או החינוך. 

צפו בשידור החי בעמוד הפייסבוק של כאן חדשות

בחירות 2019 – בואו להכיר את המפלגות, המועמדים וכמה עובדות שלא ידעתם


שפיר התייחסה לעזיבת מפלגת העבודה לפני הבחירות והקמת המחנה הדמוקרטי ואמרה: "מפלגת העבודה עזבה את מפלגת את העבודה. הערכים של תנועת העבודה ננטשו על ידי ההנהגה שלה. כשפרץ החליט שהוא מוכן לרסק את השמאל הישראלי, וסירב להיות שותף במחנה הרחב". 


על בני גנץ וכחול לבן אמרה שפיר כי "אני רואה בגנץ שותף שלנו, וגם לא סוד שרציתי שהוא יבוא למפלגת העבודה ולחיבור שמרכיב את המחנה הדמוקרטי. אפשר להגיע לפוליטיקה עם לב טוב ונכונות, ומרוב פחד להתעמת עם גורמים בעלי כוח - לשבת ולא לעשות כלום. מה שמטריד אותי - שהם לא מעזים לצאת נגד הימין".


הפופולריים