גיבור תחקיר הבוטים תובע: "חשבתי שזו בדיחה"

גיבור תחקיר הבוטים תובע: "חשבתי שזו בדיחה"

יצחק חדד שנטען שעמד בראש הרשת סיפר בכאן 11 מדוע החליט לדרוש פיצויים. לדבריו: "זה פגע בי קשה מאוד. החלטנו לתת מענה לגל פרסומי השקר". עורך דינו הוסיף שהם טרם קיבלו את חומרי התחקיר
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
יצחק חדד מתחקיר הבוטים, אוגוסט 2019
צילום: ללא

יצחק חדד שנטען בבחירות הקודמות שניהל רשת בוטים, הסביר היום (שלישי) בכאן 11 את החלטתו לתבוע מילונים מידיעות אחרונות והניו יורק טיימס. בריאיון לתוכנית "קלמן וסג"ל" סיפר חדד על היום בו פורסם התחקיר: "חשבתי שזו בדיחה. עם הזמן זה הפך למשהו רציני. קיבלתי זימון להעיד בוועדת הבחירות, הכל מאוד מגמתי".

הוא הוסיף שנפגע אישית מהתחקיר ואמר: "בקהילות החרדיות שומרים על טהרת המחנה. כשאתה נכנס לכזו נישה ומקבל כזה פרסום – המשמעות היא שאתה מעורב. אצלנו זה פגע קשה מאוד. ההחלטה שהתקבלה היא לתת מענה על אותו גל פרסומי שקר שנעשה פה". פרקליטו עורך הדין דוד אלבז הוסיף שלמרות החלטת יושב ראש ועדת הבחירות, חומר ההקלטות טרם הגיע אליו.

חדד פנה אתמול לידיעות אחרונות, לניו יורק טיימס, לעיתונאי רונן ברגמן ולמפלגת כחול לבן בדרישה לפצות אותו בחמישה מיליון שקלים בעקבות התחקיר. בפנייה נכתב שחדד הואשם על ידם כמי שעומד בראש רשת וכראש ארגון פשע המגלגל מיליוני שקלים ומשלם לאנשים.

הפופולריים