שקד על הדיווח בהארץ: "ניסיון חיסול, רכילות זולה ושקרית"

שקד על הדיווח בהארץ: "ניסיון חיסול"

יו"ר ימינה ושרת המשפטים לשעבר מכחישה את הפרסום ב"הארץ", לפיו העבירה מסר לנתניהו כי היא תדאג לו לחסינות בתמורה לכניסה לליכוד, ואומרת כי מדובר בניסיון לחסל אותה פוליטית
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
שקד עם מנדלבליט
צילום: צילום: רועי אלימה, פלאש 90

יושבת ראש ימינה, איילת שקד, מכחישה הערב (שני) בתוקף את הדיווחים כי העבירה מסר לראש הממשלה ולפיו היא שולטת ביועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט והיא תדאג לדאוג לחסינותו של נתניהו, אם יאפשר לה להצטרף לליכוד. 


הבוקר דווח בעיתון "הארץ" כי שליח מטעם שקד אמר שאם היא לא תשלוט על משרד המשפטים, ברור שנתניהו יילך לכלא. שליח אחר, לפי הדיווח, הציע לנתניהו את נאמנותה המוחלטת של שקד. העיתון ציין כי מהקלטות והתכתבויות שהגיעו לידיו, עולה שהמסרים הועברו לנתניהו במהלך ניסיונותיה של שקד לחבור לליכוד, בטרם לקחה על עצמה לעמוד בראש איחוד מפלגות הימין.

שקד אמרה בתגובה כי אם אכן אמרו השליחים מטעמה את הדברים, הם לא היו על דעתה. היא הוסיפה כי "למרות ניסיונותיהם של גורמים פוליטיים לפגוע במפלגתה באמצעות רכילות זולה ושקרית, הרשימה דבקה בכוונתה להמליץ על נתניהו לראשות הממשלה". בריאיון פייסבוק לייב בעמוד בשם "מדברים מחאה", אמרה שקד: "יש פוליטיקאים שניסו להדביק לי משפטים שגם בכתבה לא טוענים שאמרתי. זה ניסיון חיסול, ניסיון להכפיש אותי".

הפופולריים