ח"כ עודה לברק: "צריך להשאיר אותך בעבר"

ח"כ עודה לברק: "צריך להשאיר אותך בעבר"
בסרטון שפרסם בטוויטר, קרא יו"ר הרשימה המשותפת ח"כ איימן עודה לאהוד ברק להסיר את מועמדותו במערכת הבחירות הקרובה. בנוסף דחה עודה את התנצלותו של ברק על אירועי אוקטובר 2000
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
איימן עודה, אוהד ברק
צילום: צילום: פלאש 90

בסרטון שפרסם הבוקר (שבת) בטוויטר, קרא יו"ר הרשימה המשותפת ח"כ איימן עודה לאהוד ברק להסיר את מועמדותו במערכת הבחירות הקרובה. אמש פרסם ראש הממשלה לשעבר ומספר 10 במחנה הדמוקרטי אהוד ברק פוסט בפייסבוק בתגובה לפינוי המפגינים נגד היועמ"ש בפתח תקווה, ובו כתב: "ארדן, פתח תקווה זה לא אום אל חיראן, לאזרחים מותר להפגין".

ח"כ עודה, שנפגע בראשו מכדור ספוג במהלך גירוש אום אל חיראן, לא נשאר חייב וענה לו בסרטון "ברק, גם באום אל חיראן מותר להפגין! 19 שנים עברו מאז שהיית אחראי להרג של 13 אזרחים ערבים בגלל שיצאו לרחובות. 19 שנים מאז שבגדת בקולותיהם של מאות אלפי בוחרים ערבים שהצביעו עבורך בבחירות הישירות מול נתניהו. למדנו בדרך הקשה שיש דברים יותר חשובים מפוליטיקת רק לא ביבי".

ח"כ עודה התייחס גם להתנצלות של ברק על אירועי אוקטובר 2000 ואמר, "כבר ראינו את התנצלות הבחירות הצינית שלך למזרחים, אחריות אמיתית היא לרדת מהבמה הציבורית. בשביל להחליף את ממשלת הימין ולהילחם על עתיד של שותפות, צריך להשאיר אותך בעבר".

ברק צייץ בתגובה בחשבון הטוויטר שלו: "אין צורך לסייע לנתניהו ללבות שנאה".

הפופולריים