ליברמן: אין בעיה עם שקד, אבל אם היא תלך עם כל המשיחיים - זו בעיה

ליברמן: אין בעיה עם שקד, אבל כן עם המשיחיים

יו"ר ישראל ביתנו באירוע שבתרבות בחדרה: "לא ניכנס לשום ממשלה - לא עם החרדים ולא עם המשיחיים. הרב פרץ, סמוטריץ׳ ובן גביר אאוט"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן בכנסת בתחילת יוני
צילום: נועם ריבקין פנטון, פלאש 90

חבר הכנסת אביגדור ליברמן: "איילת שקד היתה שרת משפטים מצוינת ואין בעיה אבל אם היא תלך בחבילה אחת עם כל המשיחיים - זאת בעיה". ליברמן השתתף היום (שבת) באירוע "שבתרבות" בחדרה ואמר: "הרב פרץ, סמוטריץ' ובן גביר אאוט".

על החרדים הוסיף ליברמן: "בנושא גיוס בני ישיבות לא תהיה שום פשרה, הצעתי ממלכתית ומאוזנת, לא מבין למה לא קיבלו את זה. מה שטלטל בשנה האחרונה זה ניסיון בוטה לשנות סטטוס קוו. אנחנו לא נגד חרדים, אנחנו נגד כפייה דתית, חיה ותן לחיות. אנחנו לא ניכנס לשום ממשלה לא עם החרדים ולא עם המשיחיים"

בהמשך, נשאל ליברמן על נתניהו וכתבי אישום: "כל בן אדם נהנה מחזקת החפות, אני נגד לשפוט בסלון, כל עוד אין פסק דין חלוט. בני גנץ לא יכול לבד להקים ממשלה, כחול לבן והליכוד בתחרות מי מתחנף יותר לחרדים". 

במקביל, אהוד ברק השתתף באירוע "שבתרבות" בהוד השרון ואמר כי: "חשוד בפלילים שעומד בראש הרשות המבצעת, וכופף את הרשות המחוקקת כדי לדחות את ההופעה שלו בפני הרשות השופטת. זו לא דמוקרטיה. זה נסיון בוטה לכופף את מערכת המשפט. כולנו חייבים לעצור את הברית בין המושחתים לכהניסטים. נתניהו נשען על הקבוצה הלא לגיטימית הזו כדי להימלט מאימת הדין".

בתוך כך, חבר הכנסת רם בן ברק מכחול לבן השתתף באירוע "שבתרבות" בבאר שבע והתייחס להצגת הארכיון האיראני: "הצגתו הייתה פוליטית וכל כולה כדי להאדיר את שמו של נתניהו. זה גרם נזק גדול. לא היה להם מושג שסוכני מוסד מסתובבים שם. מהרגע שזה קרה פתחנו איתם חשבון. אין מקום ליהירות הזו. 70 שנה עובדים בעמימות ופתאום הכל מותר".

הפופולריים