גנץ: "מבטיח שכשננצח נקים ממשלת אחדות"

גנץ: "מבטיח שכשננצח נקים ממשלת אחדות"

יו"ר כחול לבן במפגש עם תושבים: "יש לגוש שלנו חמישה מנדטים יותר מבכנסת הקודמת, חשוב לדבר עם כולם. אנחנו חייבים להיות הגדולים ביותר"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
בני גנץ במפגש עם תושבים בהוד השרון, יולי 2019
צילום: ג'ין פאמר

יו"ר כחול לבן, בני גנץ, אמר הערב (רביעי) במפגש עם תושבים בהוד השרון: "אני מבטיח לכם שכאשר ננצח נקים ממשלת אחדות". הוא הוסיף כי "כחול לבן חייבת להיות הגדולה ביותר בכנסת, מי שמדבר על גושים הן מפלגות קטנות. שמענו את ליברמן שימליץ על הסיעה הגדולה ביותר. הוא לא היחיד שיעשה את זה".

גנץ תקף בדבריו את ראש הממשלה בנימין נתניהו, ואמר כי הוא "גרר אותנו למערכת בחירות נוספת שעולות מיליוני שקלים. נתניהו נכשל והצליח לשנות את כללי המשחק על ידי הקדמת הבחירות. נתניהו מנסה לכבות שריפה אחרי שריפה. ביבי איבד את זה". כאשר נשאל גנץ מה תעשה אחרת כחול לבן בבחירות הקרובות, הוא השיב: "יש לגוש שלנו חמישה מנדטים יותר מבכנסת הקודמת, חשוב לדבר עם כולם, הייתה לי פגישה עם מובילי הציונות הדתית, אנחנו לא רק במעוזי המרכז".

יו"ר כחול לבן דחה את הטענות כי מפלגתו אינה מעורבת מספיק בסדר היום הפוליטי: "אנחנו מנהיגים פוליטיים, חברתיים, אנחנו לא גלדיאטורים. יש ציפייה שנלך מכות בתקשורת כל היום. בשבוע שעבר היו לי חמש הופעות ציבוריות. יש את הגימיק של בקבוק המים, עתיד המדינה יותר רציני מסרטונים של בקבוק מים. הקמפיין שלנו רק יצא לדרך".

הפופולריים