יחזרו לשתף פעולה? שקד נפגשה שוב עם בנט

יחזרו לשתף פעולה? שקד נפגשה שוב עם בנט

מקורבי השרה לשעבר: מי שהספיד את שיתוף הפעולה הפוליטי בין השניים – עשה זאת מוקדם מדי. במקביל, שקד נפגשה גם עם סמוטריץ' כחלק ממו"מ עם איחוד מפלגות הימין
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
נפתלי בנט ואיילת שקד אחרי מסיבת עיתונאים בת"א, 2018
צילום: יוסי זליגר, פלאש 90

איילת שקד, ששוקלת את צעדיה הפוליטיים לקראת הבחירות, נפגשה היום (שני) פעם נוספת עם נפתלי בנט מאז שחזרה מחופשה בחו"ל. מקורביה של השרה לשעבר, שנועדה עם בנט במשך כמה שעות, אמרו אחרי הפגישה: מי שהספיד את שיתוף הפעולה הפוליטי בין השניים – עשה זאת מוקדם מדי. לפי מקורבי שקד, השניים צפויים להיפגש שוב בהמשך השבוע. כמו כן, שקד נועדה הערב עם שר התחבורה בצלאל סמוטריץ' כחלק ממו"מ עם איחוד מפלגות הימין. 


הבוקר פורסם בכאן רשת ב כי סמוטריץ', אמר בשיחות סגורות שיהיה מוכן לוותר על תיק המשפטים בקואליציה הבאה, במידה ובנימין נתניהו ירכיב אותה, בתנאי ששקד תהיה זו שתקבל את התיק. מסר דומה העביר סמוטריץ' לשקד עצמה.

בנוסף, סמוטריץ' הודיע כי הוא מוותר על המקום השני ברשימת איחוד מפלגות הימין למען שקד. כל זאת בניסיון לשכנעה להשתבץ אצלם ברשימה בבחירות הקרובות.

אתמול אמר לכאן רשת ב ח"כ דוד ביטן מהליכוד, כי לראש הממשלה נתניהו אין עניין ששקד תהיה במפלגת השלטון, ולפיכך העניין "סגור". עם זאת, חברו למפלגה ח"כ מיקי זוהר אמר: "איילת שקד שווה 70 אלף קולות, וצריך לשריין אותה בליכוד, כדי למנוע ממנה חבירה לליברמן".

הפופולריים