פטרושב לכאן חדשות: "התקיפות הישראליות בסוריה לא רצויות"

פטרושב: "תקיפות ישראליות בסוריה לא רצויות"

היועץ לביטחון לאומי של רוסיה השוהה בירושלים שיגר מסר למארחת: "הדרך הנכונה לפעול היא דיאלוג". עוד אמר פטרושב כי על פי המידע שבידי רוסיה המל"ט האמריקני שהופל על ידי איראן נכנס למרחב האווירי של הרפובליקה האסלאמית. ג'ון בולטון: "אם איראן תחבל בוועידת בחריין - זו תהיה טעות קשה"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ניקולאי פטרושב, היועץ הרוסי לביטחון לאומי
צילום: צילום: אי-פי

"התקיפות הישראליות בסוריה לא רצויות. והדרך הנכונה לפעול היום בסוריה הוא דרך חיזוק הקשרים הין משרדי ההגנה של המדינות ולחזק את הדיאלוג", כך אמר היום (שלישי) לכאן חדשות היועץ לביטחון לאומי של רוסיה ניקולאי פטרושב. במקביל סיפר הבכיר הרוסי התייחסות למתיחות בין ארצות הברית לאיראן וציין כי בידי ארצו מידע לפיו המל"ט האמריקני שהופל על ידי הרפובליקה האסלאמית נכנס לשטח האווירי של איראן. פטרושב משתתף בפגישה משולשת הנערכת בירושלים עם עמיתיו מארצות הברית (ג'ון בולטון) ומישראל (מאיר בן שבת). 

עמיתו האמריקני של פטרושב, גון בולטון השמיע איום כלפי איראן כשאמר לכאן חדשות: "אנחנו רואים איומים מצד איראן בתקופה האחרונה בפיגועים המיכליות - זאת תהיה טעות גדולה מצד איראן לנסות לחבל בוועידה בבחריין, ואנחנו מקווים שהיא תתנהל כרגיל"

קודם לכן נועדו כל השלושה עם ראש הממשלה בנימין נתניהו. בפגישתם עסקו היועצים לביטחון לאומי של שלוש המדינות בעתידה של סוריה. עוד טרם נחיתתו בישראל נתן פטרושב הדגיש פטרושב כי רוסיה תציג לישראל וארצות הברית את האינטרס האיראני בנושא ובכך שפך אור על חילוקי הדעות בין ישראל וארצות הברית לבין רוסיה.

הפופולריים