רון קובי: "אני אהיה שר הפנים הבא, אריה דרעי ייצא מהמשרד בבושת פנים"

רון קובי: "אריה דרעי ייצא מהמשרד בבושת פנים"

ראש עיריית טבריה הודיע כי בכוונתו להתמודד בבחירות בספטמבר, ובריאיון לכאן רשת ב תקף את שר הפנים: "הגיע הזמן למנהיגות חילונית ימנית"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
רון קובי
צילום: דוד כהן, פלאש 90

לאחר שאתמול (ראשון) הכריז כי בכוונתו להתמודד בבחירות הקרובות, הבוקר התייחס ראש עיריית טבריה רון קובי לנושא, וגם תקף על הדרך את שר הפנים ויו"ר ש"ס אריה דרעי. בריאיון לתוכנית קלמן-ליברמן בכאן רשת ב אמר קובי: "אני אהיה שר הפנים הבא, ואריה דרעי ייצא מהמשרד בבושת פנים. הגיע הזמן למנהיגות חילונית ימנית.

האזינו לריאיון עם רון קובי בכאן רשת ב

"אני דואג לטבריה ולפריפריה הדרומית והצפונית, כי צריך לגרום לאנשים האלה שיושבים בכנסת ומנסים לסחוט את הקופה הציבורית ממשרד הפנים ומהנגב והגליל - אריה דרעי וחבורתו, ללכת הביתה. הגיע הזמן שיקום אדם ימני וחילוני, שאנשים יבינו שאפשר לעשות את זה גם אחרת".

קובי לא חסך ביקורת גם ממי שנחשב בימים אלה לאויב המפלגות החרדיות - יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן. "איזה ליברמן? ליברמן מה? שהלך וסגר דילים עם אריה דרעי וראשי רשויות בירושלים, בגליל ובנגב?", אמר ראש עיריית טבריה. "ליברמן את כל האג'נדה שלו שאב וינק ממה שאנחנו עושים.


"אריה דרעי וחבורתו יחד עם ליברמן סגרו ועשו את חוק המרכולים וסגרו מלא דברים. הכנסת הזאת הייתה כנסת ששירתה את דרעי. אנחנו באים ומייצגים את החילונים שרוצים ימין שפוי, ואנחנו רוצים תחבורה ציבורית בשבת, לבטל את חוק המרכולים ולדאוג לחוק הגיוס כמו שצריך".

הפופולריים