אשל לסמוטריץ׳: שר המשפטים יחזיק בגורל משפחת נתניהו, אין סיכוי שזה אתה

אשל לסמוטריץ': אין סיכוי שתהיה שר משפטים
מקורבה של משפחת נתניהו הודיע לפני פיזור הכנסת בשיחה ליו"ר האיחוד הלאומי כי בשל סיבה זו הוא "ישכח מלקבל את תיק המשפטים". נתן אשל בתגובה: תיק המשפטים מעולם לא היה נושא לשיחה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
נתן אשל
צילום: צילום: פלאש 90

נתן אשל, מקורבה של משפחת נתניהו, אמר לפני כשבועיים לחבר הכנסת בצלאל סמוטריץ׳ מאיחוד מפלגות הימין, כי שר המשפטים הבא יחזיק במפתח לגורל המשפטי של ראש הממשלה ומשפחתו ולכן "אין סיכוי שאתה תקבל את המפתח הזה, תשכח מזה", כך אשל לסמוטריץ׳. תוכן השיחה פורסם היום (ראשון) בחדשות הערב בכאן 11.
השיחה בין בצלאל סמוטריץ׳ לנתן אשל התקיימה במשרד ראש הממשלה שעות לפני פיזור הכנסת ה-21 ובנוכחות כמה משתתפים. אשל ביקש להעביר לסמוטריץ׳ מסר ולפיו זה לא עניין פוליטי אלא אישי, ולכן אין סיכוי שדרישתו לקבל לידיו את תיק המשפטים, תתקבל.


נתן אשל מסר בתגובה: נושא תיק המשפטים מעולם לא היה נושא לשיחה. אמרנו שלא יימסר לאף מפלגה וכך יהיה. המצאות של סיפורים אולי עושים טוב למי שלא מקבל את מבוקשו אבל לאמת אין להם קשר.

חבר הכנסת סמוטריץ׳ סירב להתייחס לפניית כאן חדשות. 

בתגובה לדיווח אמר חבר הכנסת יאיר לפיד מכחול לבן: "שקר. סמוטריץ יקבל כל מה שהוא רוצה תמורת חסינות לנתניהו. מדינת הלכה עם שלטון נוסח ארדואן תמורת הימלטות של ביבי מאימת הדין".
חברת הכנסת סתיו שפיר מהעבודה צייצה: "הנה ההסבר הפשוט למדוע שר המשפטים הזמני הוא אמיר אוחנה. העבריין נתן אשל, בשליחות העבריין בנימין נתניהו, במסע חילוץ מהכלא ומצדם הכל יכול להישרף בדרך. אנחנו חייבים להרים את הראש ולהילחם באנשים שהפכו את המדינה לממלכה הפרטית שלהם".

הפופולריים