ברקת: ליברמן תמך במשה ליאון ב-2013 כי סירבתי למנות מהנדס לעירייה

ברקת: ליברמן תמך בליאון כי סירבתי למינוי שדרש

בריאיון לקלמן ליבסקינד ואסף ליברמן בכאן רשת ב אמר חבר הכנסת כי "ליברמן היה יו"ר הקמפיין של משה ליאון, ניהל קמפיין אגרסיבי מולי יחד עם החרדים והחליט להתנקם בי"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ניר ברקת
צילום: צילום: הדס פרוש, פלאש 90

מסע ההכפשות לקראת עוד סיבוב בחירות בעיצומו - חבר הכנסת ניר ברקת (ליכוד) תקף הבוקר את יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן, וטען כי בהיותו ראש עיריית ירושלים הוא סירב למנות מהנדס מטעמו לעירייה. לטענת ברקת, זו הייתה הסיבה שליברמן תמך אחר כך במשה ליאון במרוץ לראשות העיר בשנת 2013.

"ב-2013 ליברמן היה יו"ר הקמפיין של משה ליאון לראש עיריית ירושלים וניהל קמפיין אגרסיבי מולי יחד עם החרדים וניסה להפיל אותי כראש העירייה", אמר ברקת בריאיון לקלמן ליבסקינד ואסף ליברמן בכאן רשת ב. "תשאל את עצמך למה ליברמן שעכשיו ממצב את עצמו נגד החרדים – למה הוא עשה את זה. אני אספר לך למה - כי קדנציה לפני הוא ביקש ממני מספר בקשות, חלקן בקשות למינויים אישיים של כמה אנשים, אבל כיוון שהם לא התאימו לתפקיד אני סירבתי למנות אנשים שלא עמדו ברף, המקצועי – והוא החליט להתנקם בי".

לטענת ברקת, ליברמן "ביקש למנות מהנדס מסוים שאני לא זוכר את שמו. מהנדס לחברת מוריה, ואני בחנתי וראיתי שהוא לא עומד ברף המקצועי – מישהו שהוא ביקש באופן מיוחד, באופן פרטי".

ליברמן הגיב להאשמות: "אנחנו מאחלים לכל נציגי הליכוד המאשימים את יו"ר מפלגת ישראל ביתנו, ח"כ אביגדור ליברמן, בכל אבסורד אפשרי, כולל רצח ארלוזורוב וטביעת הטיטאניק להמשיך בסיפורי עלי ביבי. אנחנו נתן תשובה בקלפי".

הפופולריים