יעלון: בליכוד מעוניינים לחבור לממשלת אחדות

יעלון: בליכוד מעוניינים לחבור לממשלת אחדות

ח"כ ממפלגת כחול לבן מתח ביקורת על חברי מפלגתו לשעבר: "חסר להם אומץ". הוא העריך שלא יערכו בחירות נוספות: "השכל הישר אומר לא ללכת לבחירות, אני מקווה שהשכל הישר יינצח". ח"כ מהליכוד שעלולה לאבד את מקומה בעקבות המיזוג עם כולנו תקפה את ההחלטה: "אין לכולנו ערך מוסף לתת לנו"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
משה יעלון
צילום: תומר נויברג, פלאש 90

ח"כ משה בוגי יעלון (כחול לבן) טען היום (שלישי) שגורמים בליכוד מעוניינים לחבור עם כחול לבן לממשלת אחדות, אך נשמעים לראש הממשלה בנימין נתניהו ונמנעים מכך. "לחברי בליכוד חסר אומץ, לא מסתכלים על טובת המדינה. האירוע הזה יחשב בליכוד לדיראון עולם", אמר יעלון בראיון לרן בנימיני ויגאל גואטה בתוכנית "כאן הערב" בכאן רשת ב'. יעלון קרא להקמת ממשלת אחדות במידה והרכבת הממשלה לא תוטל עוד על נתניהו: "אין לנו בעיה ללכת יחד עם הליכוד. יש לנו בעיה ללכת עם הליכוד בהובלת נתניהו".

על האיום בבחירות נוספות בעקבות המשבר הקואליציוני אמר יעלון: "הכל משועבד להימלטות של נתניהו מאימת הדין – הכל אפשרי. מקווה שזה לקראת הסוף, כבר שנתיים שאנו משלמים מחירים כבדים על כך". עם זאת, הוא העריך שלא יערכו בחירות נוספות: "השכל הישר אומר לא ללכת לבחירות, אני מקווה שהשכל הישר יינצח".

ח"כ שלי יחימוביץ' (העבודה) קראה לנשיא להטיל את הרכבת הממשלה על חבר כנסת אחר: "במדינה נורמלית לא הולכים לבחירות 8 שבועות אחרי שהסתיימה מערכת בחירות. אני אבין גם עם מלאכת הרכבת הממשלה תוטל על מספר 2 בליכוד. כל ממשלה חייבת להיות בראשות אותו אדם חשוד בפלילים?"", אמרה בריאיון לדב גיל-הר בתוכנית ערב ערב בכאן 11.

ח"כ מהליכוד שעלולה לאבד את הכיסא: "אין לכולנו ערך מוסף לתת לנו"

ח"כ אסנת מארק, מקום 35 בליכוד, שעלולה לאבד את מקומה בכנסת בעקבות החלטת הליכוד לצרף לשורותיה את מפלגת כולנו, תקפה את ההחלטה: "למפלגת כולנו אין שום ערך מוסף לתת לנו". מוקדם יותר אישרה מזכירות הליכוד את צירוף המפלגה – החלטה שדורשת את אישור מרכז הליכוד. משה כחלון צפוי להיות ממוקם במקום החמישי ברשימה, וחברי הכנסת הנוספים של כולנו ימוקמו עד המקום ה-35 – על חשבון חברי הכנסת של הליכוד.

הפופולריים