יועז הנדל: גנץ יוביל את כחול לבן גם בבחירות הבאות

הנדל: גנץ יוביל את כחול לבן גם בבחירות הבאות

הח"כ מתל"ם אמר בריאיון לכאן רשת ב כי "לשבור את כללי המשחק כי לאדם אחד יש צרות משפטיות - לא נכון"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
יועז הנדל
צילום: צילום: גרשון אלינסון, פלאש 90

אחרי שהצעת חוק פיזור הכנסת אושרה אמש (שלישי) בקריאה ראשונה במליאת הכנסת, חבר הכנסת מכחול לבן יועז הנדל הבהיר בריאיון לכאן רשת ב כי "גם בבחירות הבאות בני גנץ יוביל את המפלגה".

הנדל התייחס גם להפגנת האופוזיציה ביום שבת האחרון והשתתפותו של יו"ר חד"ש איימן עודה. "צריך לדאוג לקדם ככל שניתן את הדו קיום, זו האחריות שלנו לייצר אזרחים ערבים עם זכויות וחובות שוות", הסביר בריאיון לאסף ליברמן ונדב אבקסיס. "אני חושב שהנציגים היום, או המפלגות הערביות היום בכנסת פוגעות בדו קיום, מי שלא מכיר במדינת ישראל כמדינת הלאום של העם היהודי, מדינת לאום דמוקרטית, אז הוא פוגע במה שאני חושב שיכול לקדם דו קיום. באותה מידה אני לא חושב שצריך היה להפגין עם איתמר בן גביר שפוגע בערכים הדמוקרטיים של מדינת ישראל, אני מנסה להיות עקבי בנוגע לתפיסות שלי".

הנדל עצמו לא הגיע למחאה בתל אביב, והתייחס בריאיון גם לנאומים אחרים בה. "הנאום של תמר זנדברג הרבה יותר הפריע לי מהנאום של איימן עודה, שמעתי אותו מרחוק, אני חושב שזו פגיעה במאבק".

כשנשאל האם מפלגתו כחול לבן תרוץ באותו הרכב אם אכן יהיו בחירות נוספות, הוא הבהיר כי בני גנץ יעמוד בראש המפלגה. זאת למרות דבריו של חבר המפלגה יאיר לפיד, שאמר כי הדבר טרם הוחלט. 

הפופולריים