מאמץ אחרון: נתניהו נפגש עם ראשי המפלגות

מאמץ אחרון: נתניהו נפגש עם ראשי המפלגות

ליברמן בשיחות סגורות: לא אגיע לפגישה, עמדתי ידועה, אין על מה לדון. בישיבת שרי הליכוד אמר נתניהו: ליברמן מחפש תירוצים כדי להפיל אותי. ליברמן הגיב: איומי נתניהו לא מקרבים אותי למו"מ. בישיבת השרים הוחלט כי ח"כ מיקי זוהר יניח הצעה לפיזור הכנסת | עדכונים שוטפים
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
בנימין נתניהו, יעקב ליצמן, אביגדור ליברמן
צילום: צילום: הדס פרוש, נועם ריבקין פנטון, פלאש 90

ראש הממשלה בנימין נתניהו מתכוון לפתוח היום (ראשון) את מטה הבחירות של הליכוד כדי להיערך למצב של בחירות. על רקע המשבר עם ישראל ביתנו, איימו בליכוד - אם אכן יהיו בחירות חדשות, תקציב המטה למגזר הרוסי ישולש. בישיבת שרי הליכוד האשים נתניהו את יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן כי הוא מחפש את כל התירוצים כדי להפיל אותו. ח"כ משה גפני מיהדות התורה האשים את ליברמן באשמה דומה - "ליברמן מתכוון להפיל את נתניהו על רקע פרסונלי".

בתוך כך, בישיבת שרי הממשלה הוחלט כי חבר הכנסת מיקי זוהר יניח היום את הצעת החוק לפיזור הכנסת. דובר הליכוד הבהיר כי ראש הממשלה מגבש פתרון שייאפשר הקמת ממשלת ימין יחד עם חוק הגיוס. במקביל, אם ליברמן ימשיך להתעקש על הפלת הממשלה, הליכוד החל בהיערכות לקראת בחירות. 

גפני תקף את ליברמן ואמר כי הוא לא רוצה את נתניהו כראש ממשלה. "אנחנו הולכים לבחירות בגלל סיבה אחת – ליברמן לא רוצה את נתניהו. אם הוא היה רוצה חוק גיוס הוא היה צריך לדבר. מעולם לא ביקשנו מדינת הלכה", הבהיר גפני בריאיון לליאת רגב ב"בחצי היום" בכאן רשת ב.

הפופולריים