בכיר בישראל ביתנו לכאן חדשות: יש בעיה עם האדמו"ר מגור

בכיר בישראל ביתנו: יש בעיה עם האדמו"ר מגור

בכיר במפלגה האשים את האדמו"ר במשבר בהרכבת הממשלה. הבכיר ציין שהמשא ומתן הקואליציוני הוא "הכושל שנוהל בהיסטוריה הפוליטית בישראל"
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אביגדור ליברמן ויעקב ליצמן
צילום: צילום: יונתן זינדל ונועם ריבקין פנטון, פלאש 90

בכיר במפלגת ישראל ביתנו האשים היום (שישי) את יהדות התורה במשבר בהרכבת הממשלה. "יש פה בעיה עם יהודי אחד מכובד מאוד שקוראים לו האדמו"ר מגור", אמר הבכיר לכאן חדשות והוסיף כי המשא ומתן הקואליציוני הוא "הכושל שנוהל בהיסטוריה הפוליטית בישראל".

המשבר במו"מ הקואליציוני: ליברמן לא צפוי למצמץ

לדברי הבכיר, האדמו"ר יוצר בעיה לא רק בנושא המשא ומתן, אלא גם בפיניציה ובגשר יהודית. "זה הכל יהודי אחד וליברמן לא צריך לקבל את דעתו של האדמו"ר. הבעיה שאצל החרדים הכל מתנהל בפאשקווילים. בלי האדמו"ר, הכל היה עובר מזמן". הדגיש כי יו"ר ישראל ביתנו מצפה מראש הממשלה בנימין נתניהו לפתור את המשבר.

עוד אמר הבכיר כי יעקב ליצמן ועוזרו הבכיר מוטי בבצ׳יק "חיים בתוך לשכת ראש הממשלה". לדברי הבכיר, אין פעם שמגיעים ללשכה ולא רואים את בבצ׳יק יושב עם אנשי נתניהו. "אנחנו מתפלאים על ראש הממשלה שהוא חושב שאנחנו נמצמץ. אם ליברמן אומר שלא ימצמץ, הוא לא ימצמץ", אמר והוסיף כי ישראל ביתנו לא ניסתה להוליך שולל אף אחד.

"המשא ומתן הפוליטי הזה הוא הכושל שנוהל בהיסטוריה הפוליטית בישראל. לא זוכרים מ-1948 מישהו שניצח כל כך בבחירות ולא הצליח להרכיב ממשלה", אמר הבכיר. הוא התייחס לצוות המשא ומתן של נתניהו ואמר כי "יריב לוין היה רק ויטרינה". לדבריו, היו הרבה אנשים כמו נתן אשל ואנשים מהבית שהתערבו והבטיחו דברים ודרשו דרישות, חשבו שאנחנו דורשים דברים בשביל הפוזה וציפו שנקבל את כל הדרישות שלהם. "זה לא יקרה", הצהיר.

הפופולריים