מיכל רוזנבוים על הסרת מועמדותה לתפקיד המבקר: "לא מכירה את יאיר נתניהו"

"לא מכירה את יאיר נתניהו, מדביקים לו התערבות"

עורכת הדין הגיבה לטענות כי שמה לא נכלל ברשימת המועמדים לאחר שפעיל השמאל אלדד יניב כתב לבנו של ראש הממשלה שרוזנבוים היא חברתו
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
מיכל רוזנבוים
צילום:

עורכת הדין מיכל רוזנבוים ששמה הוסר אמש מרשימת מועמדי הקואליציה לתפקיד מבקר המדינה דוחה היום (שלישי) את הטענות כי הדבר נעשה בעקבות התערבות של יאיר נתניהו לאחר ציוץ של פעיל השמאל אלדד יניב שטען כי היא נמצאת בקשרים חבריים עמו.

יניב צייץ את הדברים אתמול בחשבון הטוויטר שלו בהתכתבות עם בנו של ראש הממשלה, יאיר נתניהו. בהודעה שפרסמה היום עו"ד רוזנבוים כתבה: "אני ערה לשמועות לגבי התערבותו לכאורה של יאיר נתניהו, ולראשונה חווה בעצמי את ההתעסקות הזו. אני לא מכירה את יאיר נתניהו, מעולם לא פגשתיו, ורוצה לומר לכם בוודאות שלא היה ולא נברא, סתם מדביקים לו התערבות וחצי שמועה".

רוזנבוים הוסיפה כי חברי כנסת רבים ביקשו ממנה בימים האחרונים להתמנות למבקרת המדינה הבאה, אך לאחר ששקלה את העניין בכובד ראש, החליטה אתמול שלא להתמודד בעת הזו על התפקיד. "אני מודה לכל מי מאותם רבים שפנו אליי ושומרת לעצמי את הזכות לשוב וליטול על עצמי שליחות לאומית מסוג זה בעתיד".

היא הוסיפה כי התהליך שנעשה היה נכון וכתבה: " לגמרי מכבדת את החלטת ראש הממשלה ששקל בכובד ראש ובאחריות הנדרשת את המינוי, סבורה שהבחירה במתניהו אנגלמן היא בחירה מצוינת באיש מאוד ראוי, וחוזרת בחדווה לענייני משרד עריכת הדין שלי".

גורמים פוליטיים במפלגות החרדיות טענו הבוקר כי ההחלטה להסיר אמש בשעת לילה מאוחרת את המועמדות של עו״ד מיכל רוזנבוים לתפקיד מבקרת המדינה נבעה מציוצו של אלדד יניב והתערבותו של יאיר נתניהו בעניין. בהודעה הרשמית של לשכת ראש הממשלה, נמסר כי ההחלטה להעמיד לבחירה מטעם הליכוד את עורך הדין מתניהו אנגלמן נבעה אך ורק מההתגייסות של מפלגת כחול לבן מאחורי המועמדות של גיורא רום.

הפופולריים