איוב קרא: עשו לי לינץ' בליכוד למרות שתמכתי בחוק הלאום

קרא: עשו לי לינץ' בליכוד, מחכה לגיבוי מרה"מ
שר התקשורת בריאיון לכאן רשת ב: "נתתי לממשלה להעביר את חוק הלאום הבעייתי ואז קבעו שאני היחידי מהשרים שלא יכול להתמודד על המגזר שלו. אני מחכה לגיבוי ראש הממשלה"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
השר איוב קרא
צילום: צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

"אין לי אלא לכבד את החלטת ראש הממשלה - מחכה שיגבה אותי": שר התקשורת, איוב קרא, סיפר היום (שלישי) בתוכנית "קלמן ליברמן" בכאן רשת ב על דחיית המלצותיו למינוי שני בכירים במשרד התקשורת: "ועדת איתור שלא הכרתי המליצה על המועמדים. ואני, בהתאם להליך החוקתי, אמור להביא את זה לישיבת הממשלה. הנושא עלה וחשבו שזה נכון להמתין לשר הבא. אני מראש מודיע שאני אינני מועמד לשר תקשורת ואין לי אלא לכבד את החלטה".

האזינו לריאיון המלא עם שר התקשורת, איוב קרא, בכאן רשת ב

בהמשך הוסיף שר התקשורת על דחיקתו: "אני באופן אישי, זה לא סוד, מאוכזב מעצם הלינץ' שעשו לי והפגיעה בי בתוך ההליך הדמוקרטי בליכוד. במקום להתגאות בזה שאני הייתי שכפ"ץ חוק הלאום, שעמדתי מול מגזר שלם ונתתי לממשלה להעביר חוק כל כך בעייתי, במקום להראות את ההצלחה שלי במשרד התקשורת ובעולם הערבי, בעצם קבעו שאני היחידי מהשרים שלא יכול להתמודד על המגזר שלו".

קרא לא האשים את ראש הממשלה בפגיעה במעמדו ואמר כי "מי שעשה לי את הלינץ' במגזר שלי זה ביטן ואמסלם ושותפיהם - ולא נתניהו. הם הביאו הצעה לוועדת חוקה שנבעה מצרכים פוליטיים שלהם פרסונליים, הם עשו עסקאות עם המגזר הדרוזי כדי לפגוע בי. אני מוחל וסולח ומתייצב לטובת ראש הממשלה. אני מחכה שהוא יגבה אותי - אבל אם לא יגבה, אני אכבד את זה".

הפופולריים