לקראת חיבור? עמיר פרץ וציפי לבני נפגשו

לקראת חיבור? עמיר פרץ וציפי לבני נפגשו
השניים נפגשו כחלק ממאמצי החיבורים בגוש השמאל לראשונה מאז נכנס פרץ לתפקידו. מהעבודה נמסר שהפגישה התקיימה באווירה חברית וחמה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
עמיר פרץ וציפי לבני
צילום: צילום: רוני שוצר, פלאש 90

יו"ר מפלגת העבודה ח"כ עמיר פרץ נפגש היום (חמישי) עם ציפי לבני כחלק מהמאמצים לאיחוד בגוש השמאל לקראת הבחירות. מדובר בפגישתם הראשונה מאז נבחר פרץ לתפקיד. מהעבודה נמסר שהפגישה התקיימה באווירה חברית וחמה והשניים שוחחו על ההתפתחויות הפוליטיות לקראת הבחירות.

בתוך כך, בעבודה השיקו את קמפיין הבחירות שלהם תחת המסר "מאמינים לעמיר". מדובר בקמפיין מקדים שלאחריו יבואו המסרים העיקריים. בין השאר מתכננת המפלגת להציג תוכנית כלכלית-חברתית חדשה. בנוסף מתוכננת תוכנית הקוראת לחזרה לניהול סדר יום מדיני יוזם יחד עם תקיפות ביטחונית.

יו"ר מרצ ניצן הורוביץ אמר מוקדם יותר בכאן רשת ב כי הם פועלים כדי להביא לשותפות עם מפלגות השמאל. בריאיון לירון דקל ומואב ורדי הוא הגיב לסירוב בתוך המפלגה לחיבור עם ישראל דמוקרטית של ברק ואמר: "יש משקעים ולא צריך לטייח את זה, אך אנחנו מדברים עם כולם".

האזינו לריאיון עם ניצן הורוביץ

הורוביץ הגיב על דבריו של עיסאווי פריג' לכאן הלילה לפיהם "מרצ לא תאשר חיבור עם אהוד ברק. הוא סדין אדום בעיני החברה הערבית. הוא איש לא רצוי. בקשת סליחה לאחר 19 שנה היא ציניות פוליטית".

הפופולריים