המשפטן אלן דרשוויץ לכאן חדשות: אין פסול בקשרים של ברק ואפשטין

עו"ד אלן דרשוויץ: אין פסול בקשרי ברק ואפשטין
ידידו ומי שהיה עורך דינו של עבריין המין המורשע אומר כי אפשטין ביקר בישראל בעבר ונפגש עם שורה של בכירים: "הוא היה איש שכולם רצו להפגש עמו"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
אלן דרשוויץ, אהוד ברק וג'פרי אפשטין
צילום: צילום: אי.פי/ תומר נויברג, פלאש 90

המשפטן האמריקני הבכיר, אלן דרשוויץ, ידידו ומי שהיה עורך דינו של עבריין המין ג׳פרי אפשטין, אומר היום (שני) כי אינו רואה פסול בקשרים האישיים והעסקיים של ראש הממשלה לשעבר, אהוד ברק עם המיליארדר המרשע.

בראיון לכאן חדשות סיפר דרשוויץ כי בעבר ראה בביתו של אפשטין בניו יורק מפה מצויירת על לוח ובה ניסה ברק להסביר למיליארדר כיצד יראה הסכם שלום עתידי במזרח התיכון. אפשטין, הוסיף דרשוויץ, ביקר בישראל בעבר ונפגש עם שורה של בכירים. ״הוא היה איש שכולם רצו להפגש עמו״. הוא ציין כי אינו רואה בעיה מוסרית בכך שייצג בעבר את אפשטין והשיג בעבורו עסקת טיעון מקלה במדינת פלורידה ואמר כי זה היה תפקידו כעורך דין. ״האם אני מרגיש רע עם זה? כן, אני מרגיש רע, וזה חלק מהעבודה שלי״.

האזינו לריאיון בכאן רשת ב

יו"ר ישראל דמוקרטית אהוד ברק התייחס היום בכאן רשת ב לפרסום על קרבתו לאיש העסקים ג'פרי אפשטין שהורשע בשידול לזונות: "החברה האמריקנית, שבתוכה הוא חי, קיבלה אותו אחרי שהוא הורשע בעבירות אלה. פגשתי אצלו את ראשי האוניברסיטאות הכי חשובות בעולם, את הפילנתרופים הגדולים בעולם, שרים וסגני שרים בממשל קלינטון, בממשל אובמה, אנשים מרכזיים בממשל טראמפ. החברה האמריקנית לא נידתה אותו. המערכת המשפטית, רק עכשיו מתפטר שר שהיה תובע בעניינו ואומר שהוא התרשל ולא הבחין, אז אם הם לא הבחינו הציפייה שאני אבחין היא קצת מוגזמת".

הפופולריים