משה רדמן, ממובילי המחאה נגד הרפורמה, נחקר

משה רדמן, ממובילי המחאה נגד הרפורמה, נחקר
רדמן זומן לחקירה בעקבות סרטון בו נראה אוחז באבוקת אש במהלך הפגנה. עורך דינו טען כי לקח אותה ממפגין כדי למנוע שימוש בה ולדבריו זהו ניסיון להטרדה ורדיפה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
משה רדמן
צילום: מרים אסלטר, פלאש 90

משה רדמן, ממובילי המחאה נגד הרפורמה המשפטית, זומן הבוקר (שלישי) לחקירה במשטרת מחוז תל אביב. בידי המשטרה סרטון מההפגנה בשבת האחרונה שבו נראה רדמן אוחז באבוקת אש. עורך דינו, גונן בן יצחק, טען כי רדמן לקח אותה ממפגין אחר כדי למנוע ממנו להשתמש בה. לדבריו, "מדובר בניסיון מיותר של הטרדה ורדיפה".

רדמן הגיב לאחר סיום החקירה: "הטיחו בפניי האשמת מופרכות לגמרי. עשרות אבוקות מודלקות בכל משחק כדורגל ובכל הפגנה ואיכשהו תקפו אותי עם חלקי סרטונים. ההאשמות המופרכות ומפקד החקירות ומפקד התחנה שהיו מעורבים בחקירה - כל הדבר הזה הריח מההתחלה ועד הסוף לא טוב. יש לי הרגשה שיש לנו מפקד מחוז חדשה שנוקט בגישה לא דמוקרטית כלפי ההפגנות וחבל שכך”.

צילום: אבשלום ששוני, פלאש 90

בתוך כך, שלושה מוחים נעצרו בהפגנה ליד מטה המשטרה בתל אביב על הפרת סדר הציבורי. המשטרה מסרה כי הם הרעישו בצורה בלתי-סבירה, בעוצמה של יותר מ-83 דציבלים מעל המותר, ושיבשו את השירות שניתן במרכז השירות לאזרח שבמקום.

"החשודים התבקשו מספר פעמים להפסיק ולאחר שלא הסכימו, הודיעו להם שהציוד מוחרם. החשודים התנגדו למסור את הציוד והתנגדו להפסיק להקים רעש, ובעקבות כך נאלצו השוטרים לעצור שלושה מהם", מסרה המשטרה.

צילום: אבשלום ששוני, פלאש 90
הפופולריים