כשבועיים לאחר שנורה: המועמד לראשות עיריית נצרת פורש

כשבועיים לאחר שנורה: המועמד לראשות עיריית נצרת פורש
דוחאן סיפר בריאיון לכאן חדשות על הלחץ המשפחתי להסיר את מועמדותו בגלל האיומים התכופים על חייו
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
.
צילום: .

מוסעב דוחאן, המועמד לראשות העיר נצרת, הודיע היום (שבת) על פרישה מהמועמדות לראשות העיר. השמועות על הפרישה צפו במהלך היום ברשתות החברתיות ובכלי התקשורת הערביים, וחסן, יד ימינו של דוחאן, אישר את הסיפור.

ירידתו של דוחאן מהמרוץ לראשות העירייה מגיעה לאחר שבסוף חודש אוגוסט, דוחאן ובני משפחתו נורו ונפצעו במהלך ניסיון חיסול. לטענת דוחאן, ניסיון החיסול היה על רקע העובדה שהוא מתמודד בבחירות לראשות העיר נצרת, ונכון לשעה זו, הוא עדיין מאובטח על ידי המשטרה בשל איומים.

לאחר אירוע הירי, דוחאן סיפר בריאיון לכאן חדשות שבני משפחתו לוחצים עליו להסיר את מועמדתו בשל האיומים והחשש לחייו. דוחאן מאוים מזה זמן מה והוא מופיע ברשימת המאוימים שפורסמה בכאן חדשות. המשטרה עדיין חוקרת את האירוע.

שר האוצר בצלאל סמוטריץ' מסר לאחר אירוע הירי בנצרת: "ההשתלטות של גורמי הפשע המאורגן על עוד ועוד רשויות במגזר הערבי, כדי לסחוט את תקציבי המדינה המועברים להן, הפכה למכת מדינה שעלנו למגר בכל דרך למען אזרחי ישראל כולם. בכל מה שנוגע לתקציבים שבאחריותי, אני נחוש לשים לזה סוף וקורא לכולם לשתף פעולה ולפעול יחדיו כדי לשים סוף לפשיעה ולפרוטקשן". 

הפופולריים