שבוע מלחמה

ביידן: עובדים מסביב לשעון להבטיח את שחרור החטופים

ביידן: עובדים מסביב לשעון להבטיח את שחרור החטופים
נשיא ארצות הברית שוחח ארוכות עם נציגי 14 משפחות נעדרים וחטופים. נתניהו עשה זאת רק לאחר הביקורות
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
נשיא ארצות הברית ג'ו ביידן
צילום: ללא קרדיט

משפחות הנעדרים והחטופים ביקרו היום (שישי) את ראש הממשלה נתניהו, לאחר שאפילו נשיא ארה"ב ג'ו ביידן שוחח עם נציגי המשפחות. נתניהו עשה זאת רק לאחר הביקורות. במהלך הצהרה חריגה בערב שבת עדכן בנאום לאומה כי עשה זאת. בסביבת נתניהו אמרו כי "אין קשר לביקורת. רה"מ דיבר כדי לחזק את הציבור. הוא שוחח עם משפחות לאורך הלחימה".

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי, לחצו על הפעמון ואתם מעודכנים

מוקדם יותר השתתף הנשיא ביידן בשיחה עם נציגי 14 משפחות חטופים בעלי אזרחות אמריקנית. בשיחה, שארכה כשעה וחצי, השתתפו בכירים אמריקנים נוספים. מאוחר יותר, ביידן התייחס למשפחות החטופים בנאום שנשא בפילדלפיה ואמר: "אנו עובדים מסביב לשעון כדי להבטיח את שחרורם בשיתוף פעולה הדוק עם ישראל והשותפים שלנו ברחבי האזור. לא נעצור עד שנביא אותם הביתה".

בנוסף לעמידה לצד ישראל ולגינוי המתקפה הרצחנית של חמאס, נשיא ארצות הברית דיבר על המתרחש ברצועת עזה, והתייחס למתקפה הרצחנית של חמאס כלפי מדינת ישראל: "אנחנו לא יכולים לאבד את העין מהעובדה שלרוב המכריע של הפלסטינים לא היה שום קשר להתקפות המחרידות של חמאס". זאת, כאשר הוא מדגיש כי יש צורך לטפל במשבר ההומניטרי ברצועה. 

נשיא ארה"ב שוחח עם משפחות חטופים - נתניהו לא. לאחר פניית כאן חדשות, גורם מדיני אומר: נתניהו ידבר עמם#חדשותשישי @gilicohen10 pic.twitter.com/xByWlz2DBA

 

הפופולריים