משפחות החטופים נגד נתניהו: "הכנסת דלק - הרחקה מהמטרה שהצבת"

משפחות החטופים נגד נתניהו: "מרחיק אותנו מהמטרה"
צעדת משפחות החטופים הסתיימה • נציגי מטה המשפחות יפגשו עם השרים גנץ ואייזנקוט
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
צעדת משפחות החטופים לירושלים
צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

שידור ישיר בכאן 11

 

עשרות אלפי בני אדם צעדו היום (שבת) לצד משפחות החטופים והנעדרים משמורת עין חמד למשרד ראש הממשלה בקרית הממשלה, סמוך לכנסת בירושלים.

בהמשך הערב צפויה פגישה בין נציגי מטה המשפחות עם חברי קבינט המלחמה, השרים בני גנץ וגדי איזנקוט, בה צפויות להשתתף 60 משפחות. בשעה 19:00 תתקיים עצרת מרכזית בכיכר החטופים והנעדרים בתל אביב. 

דבורה עידן, אימו של צחי שנחטף מביתו בנחל עוז, נשאה דברים עם הגיען של המשפחות לקרית הממשלה, ופנתה לראש הממשלה: "כשאתה מדי יום מורה על הכנסת משאיות דלק לרצועת עזה, על חיבור מחדש לאינטרנט, על הפוגות לחימה של ארבע שעות ביום, אנחנו מבינים שאתה מרחיק אותנו מהשגת המטרה שאתה הצבת".

 

היא הוסיפה: "אני רוצה להאמין שאתה, בנימים נתניהו, תעשה סוף למציאות ההזויה בה אנחנו חיים, תעשה סוף סוף את התיקון. תעשה את המהלך ותביא עכשיו את כל היקרים לנו. תביא את כולם, כולל כולם. בחזרה למשפחותיהם. יש לך את הכלים והיכולות לעשות זאת וגם להצליח. תמונת הניצחון שאתה מחפש היא רק החזרת כל החטופים".

ביום שלישי החלה הצעדה, מכיכר החטופים והנעדרים בתל אביב. לפני יומיים, אותרה גופתה של יהודית וייס ז"ל שהייתה בשבי החמאס סמוך למבנה בבית החולים שיפא שברצועה, והובאה לישראל. גופתה של החיילת נועה מרציאנו ז"ל אותרה גם היא בעזה והובאה לישראל, לאחר שחמאס פירסם סרטון שלה בשבי בעזה.

הפופולריים