צפו בתקציר

ענאן ח'לאילי: "אנחנו נבחרת לא פחות טובה מכל נבחרת בעולם"

ענאן ח'לאילי: "נבחרת לא פחות טובה מכל נבחרת בעולם"

כובש השער הדרמטי שהעלה את נבחרת הנוער לרבע גמר המונדיאליטו בריאיון לכאן רשת ב
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
ענאן חלאילי אחרי השער
צילום: אי-פי

צפו בתקציר המשחק נגד אוזבקיסטן

" data-embed-height="240" data-embed-width="360" data-embed-constrain="true">

כובש שער הניצחון ענאן ח'לאילי שחזר הבוקר (רביעי) לקרן נויבך בתוכנית סדר יום בכאן רשת ב את רגעי ההעפלה לרבע גמר המונדיאליטו. "לא זוכר כלום מהרגע, רק זוכר שקפצו עליי. אני עם צמרמורות של התרגשות בכל הגוף". ח'לאילי סיפר כי סוד ההצלחה של הנבחרת הוא חדר הלבשה מגובש, "כולנו חברים, אוהבים אחד את השני ויש דו קיום טוב, אין פה גזענות".

גיבור הערב הודה לעם ישראל על התמיכה ועל כך שאנשים נשארו ערים עד השעות הקטנות של הלילה לצפות במשחק ואמר "הוכחנו על המגרש שאנחנו נבחרת לא פחות טובה מכל נבחרת בעולם. אני מאמין שנצליח לנצח את ברזיל".

לריאיון המלא בכאן רשת ב

מאמן נבחרת ישראל עד גיל 20 בכדורגל, אופיר חיים, סיפר בכאן רשת ב על ההישג בעלייה לרבע גמר המונדיאליטו וסימן את המטרה בטורניר. בריאיון לליאן וילדאו אמר חיים כי "אני רוצה להגיע לגמר – לשם אנחנו מכוונים. אם לא היינו מעפילים זו הייתה אכזבה בשבילי". המאמן הוסיף כי "אני פשוט מאושר וגאה. יש לי שחקנים מצוינים עם מנטליות מדהימה". 

 

הנבחרת ניצחה הלילה את אוזבקיסטן משער דרמטי על ענאן חלאילי בדקה ה-97 באצטדיון במנדוסה. ישראל תפגוש בשלב הבא את המנצחת בין ברזיל לטוניסיה. חלאילי אמר אחרי הניצחון: "זה רגע מאוד מרגש, אנחנו לא פחות טובים מכל נבחרת פה". 

יו"ר ההתאחדות לכדורגל, שינו זוארץ מסר אחרי המשחק: "עד לרבע הגמר, לא משנה נגד מי, יהיה לכולנו זמן לעכל את גודל ההישג של נבחרת ישראלית שמעזה לחלום ולהגשים כל מה שעד אליה נחשב בלתי אפשרי. זה מסע נפלא, אבן דרך בהיסטוריה של הכדורגל הישראלי מאז ולעולם. הלילות והימים הפכו לרגעים אדירים של אושר לאומי ואחדות בזכות חבורת מאמינים, לוחמים, אחים, מלאי כשרון ואומץ. זה לא רק הווה מפעים, אלא גם עתיד מבטיח. מלוא הערכה לאופיר חיים, לצוות המקצועי והלוגיסטי, למנהל הטכני, לכל מי שעושה לטובת הכדורגל שלנו. זה ניצחון של כל מי שלא מפחד לחלום. לילה ובוקר טוב מדינת ישראל". 

הפופולריים