אופיר חיים: "אורוגוואי מעצמת כדורגל - אנחנו באים במטרה לעלות לגמר"

אופיר חיים: "יהיה משחק קשה, אנחנו באים מטרה לעלות לגמר"

הנבחרת עורכת מסיבת עיתונאים לקראת המשחק המכריע על הכרטיס לגמר גביע העולם בכדורגל לנוער
author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
נבחרת ישראל חוגגת במונדיאליטו 2023
נבחרת ישראל חוגגת במונדיאליטו 2023 צילום: אסי קיפר, ההתאחדות לכדורגל

יממה לפני חצי הגמר ההיסטורי באליפות העולם לנוער בין נבחרות ישראל ואורוגוואי, התקיימה היום (רביעי) מסיבת עיתונאים בנוכחות שני הצדדים. המאמן אופיר חיים והבלם סתיו למקין ייצגו את הנבחרת. אופיר חיים: "אורוגוואי מעצמת כדורגל - אנחנו באים במטרה לעלות לגמר". המשחק ישודר בשידור חי בכאן 11, בכאן BOX ובכאן רשת ב. 

מאמן הנבחרת אופיר חיים דיבר על היריבה בחצי הגמר: "אורוגוואי מדינה קטנה שנמצאת ברמות הכי גבוהות. יהיה משחק מאוד קשה, אנחנו באים במטרה לעלות לגמר. יש להם הרבה חוזקות, אבל אנחנו יודעים איפה הם פגיעים ונעשה את ההתאמות בחלק ההתקפי וההגנתי".

בלם הנבחרת סתיו למקין הודה לכל האוהדים שהגיעו למשחקים לתמוך בנבחרת, וגם לכל הצופים בבית. "זה עוזר לנו מאוד. הרצון שלנו זה לשמח את כולם". על חצי הגמר אמר למקין: "המשחק הכי חשוב שלנו עד עכשיו - מגיעים אליו מוכנים". 

מאמן הנבחרת נשאל לדעתו על מצב הדשא במגרש ואיך זה ישפיע על המשחק: "הסגנון שלנו זה להחזיק את הכדור ולהניע אותו. המגרש לא מספיק טוב, אבל זה לא תירוץ - ולא יהווה תירוץ". 

תאגיד השידור הישראלי ילווה את המשחק במשדר מיוחד. לקראת חצי הגמר שישודר מחר ב- 20:30 בכאן 11, מצטרפת מגישת כאן חדשות, טלי מורנו, לצוותי השידור בארגנטינה עם משדר חדשות מיוחד בכאן 11 החל מהשעה 19:55.

בנוסף, לאורך כל היום כאן חדשות יהיו עם דיווחים שוטפים וראיונות מיוחדים מארגנטינה, כאן דיגיטל עם דיווחים מאחורי הקלעים של המונדיאלטו ומסך כאן 11 ייעטף גם הוא בצבעי נבחרת ישראל ויספור את השניות לשריקת הפתיחה של המשחק ההיסטורי.

כמיליון ישראלים צפו בישראל מנצחת את ברזיל ברבע הגמר בכאן 11 ובכאן דיגיטל, כאשר ברגע השיא, בסיום המשחק, נסק הרייטינג ל-28%.

בארגנטינה מלווים את הנבחרת משלב הבתים ועד לחצי הגמר: יונתן כהן ואשרת עיני בעמדת שידור המשחקים בכאן 11, ליאן וילדאו שליח כאן חדשות ושדר המשחקים בכאן רשת ב, אורן יוספוביץ ודור הופמן מובילים את השידורים מהדשא

מחר בחצות, מיד בתום חצי הגמר של ישראל ישודר בכאן דיגיטל משחק חצי הגמר השני בין איטליה לקוריאה הדרומית.

הפופולריים