"משחק יפה, דניאל": פרץ פתח לראשונה בהרכב של באיירן מינכן

"משחק יפה, דניאל": פרץ בהופעת בכורה בבאיירן מינכן
קבוצת הפאר הגרמנית הביסה 0-4 את פרויסן מונסטר מהליגה השלישית. השוער הישראלי נכלל בהרכב של מועדון הפאר הגרמני, חודש לאחר שהגיע לקבוצה
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
דניאל פרץ
צילום: צילום מסך

הופעת בכורה מוצלחת במדי באיירן מינכן: השוער דניאל פרץ פתח ב-11 של באיירן מינכן הערב (שלישי) במשחקה מול מונסטר במסגרת הגביע הגרמני. בבילד הגרמני דווח כי השוער לשעבר של מכבי תל אביב הגיע במצב רוח חיובי וקיבל הרבה עצות וטיפים ממנואל נוייר, עימו התאמן פרץ רבות בזמן האחרון.

קבוצת הפאר הגרמנית הביסה 0-4 את פרויסן מונסטר מהליגה השלישית, במסגרת הסיבוב הראשון של משחקי הגביע בגרמניה. על אף שמונסטר כמעט לא סיכנה אותו, פרץ רשם הצלה מרשימה בדקה ה-16. לאחר המשחק, נכתב בחשבון של הקבוצה ברשת אקס: "השוער שמר על רשת נקיה בהופעת הבכורה שלו. משחק יפה, דניאל". 

המשחק התחיל בעיכוב קל בשל מופע פירוטכניקה של הקהל הביתי. דומה כי זריקות כדורי טניס מצד אוהדי באיירן מינכן הם שהביאו לעצירת המשחק בדקה ה-31 - כנראה כמחאה על התנהלות הנהלת באיירן מינכן – הנגועה בשחיתות, שהגיעה בעבר אף לרף פלילי; ואליה מופנות האצבעות בהתנהלות שכמעט הביאה לאובדן האליפות בעונה-החולפת. 

באיירן תצטרך לשלם קנס של 65 אלף יורו על כדורי הטניס שנזרקו על ידי אוהדים על המגרש. 185 כדורים, 350 יורו לכל כדור. צ'ופו-מוטינג כבש בדקה ה-9, ליימר הכפיל בדקה ה-40. קראציג כבש שער שלישי במהלך הכמעט-אחרון של המחצית, בדקה 45+5.

במסיבת עיתונאים לקראת המשחק אמר המאמן תומאס טוכל: "בגלל שעבדתי בחו"ל, אני רגיל לדברים שבהם השוער השני מקבל הזדמנות בגביע. זה חשוב לדניאל. כל צוות השוערים שלנו הוא יחידת על שדוחפת אחד את השני. סוון אולריך עשה עבודה נהדרת, לדניאל מגיע. זה נידון איתו ועם מאמן השוערים שלנו. החתמנו ​​את דניאל עם תקוות גדולות לעתיד". פרץ עבר לבאיירן מינכן בחודש שעבר, באחת העסקאות הגדולות ביותר של כדורגל הישראלי.

הפופולריים