4.5 שנות מאסר לדני אלבס שהורשע בתקיפה מינית

4.5 שנות מאסר לדני אלבס שהורשע בתקיפה מינית
כדורגלן ברצלונה ונבחרת ברזיל לשעבר נמצא אשם בבית המשפט בתקיפה מינית של אישה במועדון לילה • מלבד עונש המאסר הוא גם יפצה אותה ב-150 אלף אירו
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
רויטרס
צילום: רויטרס

בית המשפט בספרד גזר היום (חמישי) ארבע וחצי שנות מאסר על המגן הימני לשעבר של ברצלונה ונבחרת ברזיל, דני אלבס, שנמצא אשם בתקיפה מינית. אלבס גם יידרש לפצות את האישה בה פגע ב-150 אלף אירו.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחר הערוץ הרשמי

התובע הציבורי, שרצה להאשים את אלבס באונס, דרש עונש של 9 שנים והתביעה הפרטית ביקשה עונש של 12 שנים, אך לבסוף אלבס הואשם בתקיפה מינית ולא באונס ולכן העונש שקיבל קטן יותר. אלבס, בן 40, כבר עצור מאז תחילת שנת 2023 כיוון שהמקרה קרה במועדון לילה בברצלונה ב-30 בדצמבר 2022.

הפרשה החלה כאשר אישה טענה כי הכדורגלן הטריד אותה מינית במועדון לילה בבירת קטלוניה. על פי תלונת האישה הוא ניגש אליה במהלך בילוי, החל לשלוח ידיים לעברה ולאיים עליה. היא הצליחה לעזוב את המקום בעזרת חברותיה שבילו איתה והן הגישו יחד את התלונה. האישה מסרה עדות מפורטת במשטרה. במסגרת חקירתו הודה אלבס כי קיים יחסים עם האישה אך לדבריו הכול היה בהסכמה מלאה.

דני אלבס כיכב במדי ברצלונה בין 2008 ל-2016 ושב אליה לקדנציה קצרה נוספת ב-2021. הוא זכה במדי ברצלונה שלוש פעמים בליגת האלופות והוא נחשב לאחד הסמלים הגדולים של המועדון הקטלני. כעת הוא משחק באוניברסיטת נסיונל במקסיקו.

 

הפופולריים