יורו 2024

כוכב הולנד ייעדר מהיורו, המאמן תקף את ברצלונה

כוכב הולנד ייעדר מהיורו, המאמן תקף את ברצלונה
קשר ברצלונה פרנקי דה יונג נופה מסגל האוראנז' בגלל פציעה • מאמן הולנד רונלד קומאן תקף את המועדון הקטלני: "הקבוצה שלו החזירה אותו לשחק מוקדם מדי ואנחנו משלמים את המחיר"
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
פרנקי דה יונג
פרנקי דה יונג צילום: רויטרס

זעם רב בנבחרת הולנד בכדורגל על ברצלונה בשל העובדה שאחד הכוכבים הגדולים של האוראנז', פרנקי דה יונג, לא התאושש בזמן מפציעה ממנה סבל ולא יהיה יכול להשתתף במשחקי היורו שייפתחו בסוף השבוע בגרמניה.

הוואטסאפ של כאן חדשות - עקבו אחרי הערוץ הרשמי

בנבחרת הולנד טוענים כי ברצלונה, המועדון בו משחק דה יונג, לא טיפלה באופן הראוי בפציעה שלו ובכך האריכה את משך ההחלמתו. הקשר ההולנדי בן ה-27, נפגע כמה פעמים בקרסול במהלך העונה במדי ברצלונה. הוא עצמו העריך כי "חזר לפעילות מהר מדי", דבר שפגע בהליך ההחלמה.

בשבועיים האחרונים, דה יונג התאמן עם נבחרת הולנד, אולם כעת התברר באופו סופי כי הוא לא יהיה כשיר לשחק ביורו והוא ישוב לשורות ברצלונה להמשך תהליך השיקום. מי שזעם על כך הוא מאמן נבחרת הולנד רונלד קומאן. קומאן, נחשב לאחד הסמלים הגדולים ביותר בברצלונה. כשחקן הוא זכה במדי המועדון הקטלני בגביע האלופות ב-1992 וכבש את שער הניצחון במשחק הגמר. בשנת 2020 הוא מונה למאמן ברצלונה, אך פוטר כעבור כשנה בטונים צורמים.

קומאן סגר כעת חשבון עם ברצלונה ותקף אותה על אופן הטיפול בדה יונג. קומאן אמר לעיתונאים הולנדים: "הקבוצה שלו החזירה אותו לשחק מוקדם מדי ואנחנו משלמים את המחיר. אני יודע שהוא שיחק (במדי ברצלונה) כשלא היה כשיר במאה אחוז".

 

 

 

הפופולריים