צפו: חגיגות הניצחון של נטע ברזילי בכיכר רבין

צפו: חגיגות הניצחון של נטע בכיכר רבין
הזוכה באירוויזיון הופיעה בפני עשרות אלפים בתל אביב לקול תשואות רמות. עוד הופיעו: יזהר כהן, אורנה ומשה דץ, אבי טולדנו וגלי עטרי
author author KAN11.Web.Components.TextItem.AuthorItemModel
צילום: צילום: AP

אחרי הניצחון המזהיר של של ישראל באירוויזיון 2018, זכתה נטע ואיתה חברי המשלחת לחגיגת ניצחון שלא נראתה במשך שנים בארץ. עשרות אלפי אנשים באו לברך ולחגוג עם המלכה החדשה של ישראל את הניצחון הראשון של ישראל בדור הנוכחי.

במופע שהופק שהתראה קצרה ביותר, בואו לברך את נטע גם נציגי ישראל באירוויזיוני עבר. הופיעו עם שיריהם אבי טולדנו ("הורה" 1982), אורנה ומשה דץ ("כאן" 1991), וזוכת אירווזיון 1979, גלי עטרי, שחתמה במילים "הללויה לנטע".

שיא הערב היה קבלת הפנים של נטע ברזילי שעלתה לבמה לבצע פעמיים את TOY, בפני הקהל הנלהב שהגיע לחגוג עם הגיבורה המקומית. נטע הודתה לכל הקהל על התמיכה ואהבה שהרעיפו לעברה לכל אורך המסע האירוויזיוני שלה בחצי שנה האחרונה.

נאום התודה של נטע אמש בכיכר רבין 

מבט מלמעלה על החוגגים, אמש בכיכר רבין.


המופע המלא:

צפו בנטע מרקידה את עשרות אלפי המעריצים בכיכר רבין:בתוך כך פרסמה הבוקר זוכת האירוויזיון הטרייה פוסט בחשבון האינסטגרם שלה בו היא מודה לחברי המשלחת על כל העבודה לקראת האירוויזיון ובמהלכו, וכן לקהל בבית ולבני משפחתה. היא סיכמה אותו במה שכבר הוכתר כביטוי הקבוע שלה ''כפרה עליכם''.

איך לעזאזל מתחילים לכתוב את הפוסט הזה. אני חייבת לפתוח בזה שכנראה איש לא יביו את מה שעברנו כמשלחת, לא משנה כמה ננסה לספר לכם. עם ישראל אהובי, הניצחון הזה שלכם. תנו לו לחזק אתכם בתקופה הבאה עלינו, אל תשכחו שמחשבה יוצרת מציאות, ואל תפסיקו לשמוח ולהפגין חוסן ואחדות אחד אל השני ואל העולם. אני חייבת את הניצחון הזה בראש ובראשונה לכל חברי המשלחת שבלעדיהם לא היינו מצליחים להביא את הניצחון הזה, לא ישנו בלילות ועבדו בצוות כמכונה משומנת קולנית ויצירתית במיוחד, למען מטרה אחת - להביא הרבה כבוד וכיף הביתה. תודה לדורון מדלי אלוהי האירוויזיון וסתיו בגר שכתבו לנו את טוי, וכל מילה נוספת על הדרים טים הזה מיותרת. תודה למפיק ולשותף שלי, אבשלום אריאל, אתה שומר עלי אני, ואם זה תלוי בי אתה תמשיך כל חיי. תודה למנהל שלי נדב גזונדהייט, על ההתמסרות הטוטאלית והתווית דרך מדוייקת וחכמה, חיבוק והכלה באש ובמים. תודה ליואב צפיר הגאון, הבמאי ואיש החזון שראה את הזכיה הזאת קורית עוד הרבה לפני שאני העזתי לחלום אותה, ועבד ימים כלילות כדי לגרום לכולנו לראות את זה, להתאהב בזה, ולעמוד מאחורי זה. תודה לסיוון יאנג מפיק העל שרדף אחריי במשך ארבע שנים ולא וויתר עלי, דאג שהכל יתקתק ושמר עלינו היטב מהרעש וההמולה סביב בניהול מהודק ומעורר התפעלות. תודה לצוות ביוטי שלי, שהוא הרבה יותר ממה שנדמה לכם. איתי בצלאלי, ערן ישראלי ואסי שדה. הם לא רק אומנים יוצרים, מהפכנים ואמיצים, הם גם שדה כוח אנרגטי ועוצמתי שלא הפסיק להטעין אותי ואת המשלחת באנרגיה חיונית, נכונה ומדויקת, ששמרה עלי שפויה וחזקה. בלעדיהם אני דיי בטוחה שלא היינו זוכים. אני גאה בכם גאונים שלי. איזה מזל שאתם בחיי. ‎ תודה לבנות היקרות שלי, שיינה, לילך, דניאל ומעיין. רק אנחנו יודעות מה עברנו וכמה צמחנו והתעצמנו יחד כיוצרות, כנשים חזקות ושמחות שלא צריכות אישור מאף אחד כדי לעשות מה בראש שלנו. אני גאה בכן. תודה לאמנון ספקטור אלוהי היח״צ, שהכין אותי כראוי במשך חודשים, שעשה את הלא יאומן והביא את אלי את גופי התקשורת הגדולים ביותר בעולם, שנתנו לראשונה מזה שנים סיקור חיובי כל-כך לישראל. תודה לטל וטלי, ראש המשלחת וסגניתו, על עבודה מדהימה בניהול הדברים ועל החיבוקים בבוקר. תודה לטמירה ירדני, אם כולנו, על ההזדמנות והאמונה והתמיכה שנתת לכולנו. כמובן תודה לכל אנשי טדי המדהימים שעבדו בשיגעון מהבית שלנו. תודה להורים המדהימים ולאחים המדהימים שלי, אתם בגופי ונשמתי, הניצחון הזה הוא שלכם לגמרי. אז אסכם בשתי מילים - כפרה עליכם!

A post shared by netta barzilai (@nettabarzi) on

הפופולריים