רה"מ בנט, ראש האופוזיציה נתניהו
צילום: אלכס קולומויסקי, לע"מ; יונתן זינדל, פלאש 90

רה"מ על התעלמות נתניהו ממנו: "ערעור על הלגיטימציה של הממשלה - דבר מסוכן"

אמש דילג נתניהו על אזכור שמו של בנט ובירך את שאר הבכירים שהגיעו לאירוע
גילי כהן
15 באוקטובר 2021
14:19
עודכן ב 14:48

ראש הממשלה נפתלי בנט התייחס היום (שישי) ברשתות החברתיות להתעלמות ראש האופוזיציה ממנו בערב הפרידה מראש השב"כ היוצא נדב ארגמן. "חבל לי על הצרימה באירוע כל כך ממלכתי ומרגש. לא הייתי היחיד שנע באי-נוחות בכסאו שם. אני מקווה שיו"ר האופוזיציה יבין שאי-הסכמות פוליטיות הן דבר טבעי, מחלוקות הן חלק מהחיים. אבל ערעור על הלגיטימציה של ממשלה בישראל הוא דבר מסוכן".

בתגובה לדברי רה"מ, מהליכוד נמסר בתגובה: "בנט כל כך 'ממלכתי', שהוא 'שכח' להזכיר את נתניהו בטקס האזכרה לנשיא פרס, ובציון שנה להסכמי השלום ההיסטוריים, שבזכותם שרי הממשלה מעופפים בלי סוף למדינות המפרץ".

אמש הפך טקס הפרידה מראש השב"כ היוצא לזירת עקיצות של הדרג הפוליטי. משתתפים באירוע סיפרו שראש הממשלה לשעבר נתניהו דילג במכוון על אזכור שמו של ראש הממשלה בנט ובירך את שאר הבכירים שהגיעו לאירוע. נוכחים במקום אמרו כי לעבר נתניהו נשמעה קריאה "מה עם ראש הממשלה?" אך הוא התעלם.

משתתף באירוע אמר כי בנט גם עקץ את נתניהו ואמר מעל הבמה: "אנחנו עכשיו בעידן האנחנו, כבר לא בעידן האני". ראש השב"כ הנכנס רונן בר קטע את חילופי הדברים במילים: "כאן אין פוליטיקה". באירוע שהתקיים במטה הארגון בתל אביב השתתפו גם הנשיא הרצוג, חברי ממשלה ובכירים במערכת הביטחונית והפוליטית.