רשא סיתאוי, נרצחה בכפר מע'אר 25.11.21

שני חשודים נעצרו בחשד לרצח רשא סיתאווי

בן דודה של רשא לכאן רשת ב: "זה דבר בלתי נתפס. מכה גדולה שקיבלנו" • ראש עיריית מע'אר לכאן רשת ב: "היא לא פנתה לשום מוסד בבקשה לעזרה. אני לא חושב שהיא הייתה מאויימת, לכן כולם קיבלו את הדבר בהפתעה"
רובי המרשלג
26 בנובמבר 2021
08:14
עודכן ב 15:24

רצח רשא סיתאווי: לאחר יממה של חיפושים - המשטרה עצרה שני חשודים בחשד לרצח האישה בת ה-32. גופתה של סיתאווי נמצאה אתמול אחר הצהריים ירויה בביתה. המשטרה חיפשה ביממה האחרונה אחר בעלה לשעבר, תושב כפר גדול בצפון. סיתאווי הייתה אם לשתי בנות ובן. היא התגרשה מבעלה לפני כשנה וכפי הנראה מעולם לא התלוננה על אלימות מצדו.

האזינו לריאיון בכאן רשת ב

תאופיק, בן דודה של רשא סיתאווי, סיפר לליאת רגב בתוכנית "בחצי היום השישי", בכאן רשת ב על בת דודתו: "רשא הייתה בחורה מקסימה, היו לה הרבה קשיים. לפני שנה איבדה את אבא שלה, קודם לכן את אמא שלה, אבל היא אישה חזקה ועצמאית שרצתה לבנות את חייה סביב ילדיה. כל מה קרה – רצח בדם קר בתוך הבית שלה כשהיא עם הבת הבכורה - זה דבר בלתי נתפס. מכה גדולה שקיבלנו".

האזינו לריאיון בכאן רשת ב

ראש עיריית מע'אר, עו"ד פריד גאנם, סיפר הבוקר כי הרצח היכה בתדהמה את עירו: "אני מכיר את המשפחה, משפחה שקטה ושוחרת שלום. זה פשע נתעב. זה כואב ומצער". בריאיון לרן בנימיני בתוכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב אמר גאנם כי בתה בת ה-12 של סיתאוי ששהתה בבית בעת הרצח טופלה אתמול על ידי שירותי הרווחה. "נמשיך לתמוך בילדים הקטנים", הבטיח.

לדברי עו"ד גאנם לא ידוע על תלונות קודמות של סיתאוי: "שום איום. היא לא פנתה לשום מוסד בבקשה לעזרה. אני לא חושב שהיא הייתה מאויימת, לכן כולם קיבלו את הדבר בהפתעה. אמצע היום בשכונה שקטה, בתוך בית הוריה. זה מעשה השטן. אין שום הצדקה לרצח". הוא סיפר כי הוא אינו מכיר את הגרוש של הנרצחת אך  שמע שיש לו עבר פלילי.