משה חוגג
צילום: פלאש 90

גרסת משה חוגג: המצלמות - מחשש שייסחטו אותי

בחקירתו, איש העסקים לא הכחיש לפחות חלק מהמעשים המיניים שבוצעו בדירה. הוא חשוד כי צילם קטינות בזמן יחסי מין - וסיפק להן סמים ואלכוהול. בין הסעיפים בהם הוא חשוד: מעשה סדום, סחר בבני אדם, הטרדה מינית וצריכת זנות מקטין
משה שטיינמץ
03 בדצמבר 2021
20:18

לאחר פרסום החשדות נגדו, בתוכנית "השבוע" בכאן 11 פורסמה אתמול (שישי) גרסתו של איש העסקים ובעלי בית"ר ירושלים משה חוגג. בחקירה לא הכחיש חוגג לפחות חלק מהמעשים שבוצעו לכאורה בדירה וטען כי היו בהסכמה. הוא הסביר כי התקין מצלמות מחשש שמי מהנשים תסחט אותו בעתיד. 

 

היום הותר לפרסום כי חוגג נחשד על ידי המשטרה בשורת עבירות מין, בהן מעשה סדום, סחר בבני אדם וצריכת זנות מקטין. בין העבירות הנוספות בהן נחשד בעלי בית"ר ירושלים: מעשה מגונה, הטרדה מינית, החזקת מקום לשם זנות, פרסום והצגת תועבה ובעילה אסורה בהסכמה. 

כבר לא חוגג | האזינו לפרק בהסכת "עוד יום"

לפי החשד, חוגג ביצע חלק מהעבירות בדירת פאר בת שלוש קומות בפארק צמרת בתל אביב, בה קיים יחסי מין עם נשים שונות, בהן דוגמניות, שאף צולמו תוך כדי המעשים במצלמות נסתרות. חשד נוסף הוא שחלק מהנשים היו קטינות, וחוגג אף סיפק להן סמים ואלכוהול. 

איש העסקים נעצר לפני כשבועיים, והשבוע סיכמה המשטרה מול סנגוריו על הארכת מעצרו בשבוע נוסף. עוד נחשד כי במהלך תקופה ממושכת, חוגג ואנשי עסקים נוספים פעלו בצוותא באופן שיטתי, תוך ביצוע הונאה של משקיעים במספר מיזמים בתחום המטבעות הקריפטוגרפים.

על פי החשד, אנשי העסקים גרפו לכיסם עשרות מיליוני שקלים, תוך הצגת מצג שווא למשקיעים פוטנציאליים להשקיע במיזמים רווחיים לכאורה. סעיפי החשדות שעלו עד כה: קבלת דבר במרמה בנסיבות מחמירות, גניבה בידי מורשה, קשירת קשר לביצוע פשע, עבירות לפי חוק איסור הלבנת הון ועוד.

בחדשות הערב בכאן 11 פורסם לפני כשבועיים כי במשטרה ישנן כמה עדויות של נשים הטוענת שמשה חוגג פגע בהן מינית. כמה מהעדויות נסגרו במהלך השנה האחרונה אחרי שהגיעו למשטרה על ידי גורמים אחרים. כעת, יש רצון להחיות את התלונות האלה ואולי אף לזמן את הנשים לעדות מחודשת ולנסות לעבות את התיק.

חקירת המשטרה החלה כשברקע שורה של תביעות נגד חוגג. לפני ארבעה חודשים, בריאיון לעמית תומר בחדשות הערב בכאן 11, התייחס חוגג לאותן תביעות, בניסיון לשפר את תדמיתו ולצאת לדרך חדשה בחברה הציבורית - כזאת שמחויבת בדיווחים שקופים. הוא לא ידע שבאותו הזמן ממש הוא נמצא תחת עיניהם הפקוחות של חוקרי המשטרה. את הדברים שאמר אז לכתבת כאן חדשות - ניתן להבין היום באור חדש.

תגיות:
משה חוגג