גל אוחובסקי
צילום: פלאש 90

גל אוחובסקי נחקר בעקבות תלונה רביעית נגדו

התלונה החדשה נגד אוחובסקי, בגין עבירות מין, מגיעה לאחר שהמשטרה סגרה את התיק שנפתח בעקבות תחקיר כאן חדשות
דניאל אלעזר
29 במרץ 2022
16:23

תחקיר כאן חדשות: גל אוחובסקי נחקר היום (שלישי) במשטרה בעקבות תלונה חדשה, ורביעית במספר, שהוגשה נגדו בגין עבירות מין. מהמשטרה נמסר כי לפי התלונה שהוגשה, אוחובסקי ביצע את העבירות בגבר אחר ובשנתיים האחרונות. הוא שוחרר בתום החקירה. מטעמו של אוחובסקי נמסר שהוא מכחיש את המעשים המיוחסים לו גם במקרה המדובר.

האזינו להסכת עוד יום

בחודש נובמבר האחרון פתחה המשטרה בחקירה פלילית בעניינו של אוחובסקי, בעקבות תחקיר של מיכל רבינוביץ' בחדשות הערב בכאן 11, ובו עדויות של שני גברים שטענו כי אוחובסקי כפה את עצמו עליהם. בתחילת מארס סגרה המשטרה את התיק, שכלל שלוש תלונות נגד אוחובסקי, בנימוק של היעדר אשמה.

מהפרקליטות נמסר אז על סגירת התיק: "לאחר בחינת מכלול הראיות בתיק וביצוע השלמות חקירה, החליטה הפרקליטות לאמץ את עמדת המשטרה ולסגור מחוסר אשמה את תיק החקירה נגד גל אוחובסקי. לאחר בחינת התלונות בתיק עולה הגם שעדות המתלוננים נמצאה אמינה, הרי שהמעשים עליהם העידו לא חצו את הרף הפלילי".

במרכז תחקיר כאן חדשות עמדה עדותו של א', שהותקף לטענתו על ידי אוחובסקי לפני כשנה וחצי. השניים קבעו להיפגש למפגש מיני עם גבולות ברורים שהופרו מייד. "זה קרה מהרגע הראשון", העיד א', "כמה דקות, הופעל איזה כפתור והוא לא תיקשר כמו בן אדם, הוא תיקשר כמו חיה. יותר מחמש פעמים הוא ניסה להפוך אותי בכוח, להחדיר לי אצבעות, לגעת, להגיע בכל דרך אפשרית לאזור הזה".