יוסי שוורץ
צילום: פלאש 90

הוגש כתב אישום בגין אונס ומעשה מגונה נגד יוסי שוורץ

הבעלים הוותיק של מועדון הפורום מואשם גם בהטרדה מינית ואספקת סמים • המועדון הודיע: "יוסי שוורץ מפסיק לאלתר את כל פעילותו ובעלותו במועדון"
איציק זוארץ ואסף פוזיילוב
20 ביוני 2022
09:52
עודכן ב 12:14

כתב אישום הוגש היום (שני) נגד בעלי מועדון הפורום שבבאר שבע, יוסי שוורץ, בגין בגין אונס מבלה במועדון לפני כשלושה שבועות ובגין מעשה מגונה בכוח, הטרדה מינית ואספקת סם במקרה שהתרחש בשנת 2018. אחת מהנשים שהתלוננו ועברו עימות עם שוורץ, אמרה על הגשת כתב האישום: "זה יום היסטורי וזה סמל בעיני לכל החלאות מסוגו, כולל אחרים שעדיין לא הועמדו לדין. זה יום שבו הם צריכים לדעת שיגיע צדק"

הבוקר הודיע מועדון הפורום כי שוורץ, שהיה מבעלי המקום ב-33 שנות קיומו מפסיק כל פעילות במקום. בהודעת הפורום נכתב בין היתר: "לאור ההתפתחויות האחרונות, מועדון הפורום מודיע כי יוסי שוורץ מפסיק לאלתר את כל פעילותו ובעלותו במועדון. לאורך 33 שנות קיומו, צוות מועדון הפורום פעל תמיד כמיטב יכולתו למניעת כל התנהגות בלתי הולמת וימשיך לעשות זאת ולגנותה. זוהי לא דרכנו".

עוד נכתב: "מועדון הפורום הוא מוסד ישראלי ותיק שמעסיק קרוב ל-400 עובדים ומעניק תעסוקה לאלפים נוספים וימשיך לעשות הכל בכדי להמשיך ולייצר תרבות איכותית וסביבה בטוחה למבלים שלנו. נמשיך לפעול למען הקהל הטוב בארץ".