רם בן ברק ויאיר לפיד

המשנה לראש המוסד לשעבר רם בן ברק מצטרף ליש עתיד

הבכיר הביטחוני הוצג במסיבת עיתונאים משותפת עם היו"ר לפיד, שאמר: "הוא לא בא רק כדי להילחם בטרור ובאיראנים, אלא גם בשחיתות ובסקטוריאליות"
יואב קרקובסקי ומיכאל שמש
15 בינואר 2018
13:47
עודכן ב 14:40

המשנה לראש המוסד לשעבר, רם בן ברק, מצטרף ליש עתיד – כך הודיעה היום (שני) המפלגה. בן ברק הוצג באופן רשמי במסיבת עיתונאים שנערכה בחדר הסיעה בשעות הצהריים ביחד עם יו"ר המפלגה יאיר לפיד.

"אני מרגיש שזו חובתי לגייס את הניסיון והידע שצברתי בשנותיי הרבות במוסד, וכעת להמשיך ולתרום לשירות המדינה", אמר בן ברק לכתבים. "לאחר שיחות ומפגשים רבים שקיימתי עם יאיר לפיד וחברי המפלגה, הגעתי למסקנה שיאיר לפיד ראוי, יכול ומסוגל להוביל את השינוי, יחד עם חבורה של אנשים מוכשרים שכל מטרתם היא טובת המדינה ואזרחיה, ובכך לסחוף את הציבור הישראלי אל עבר השינוי".

לפיד בירך את בן ברק על הצטרפותו ואמר: "מעבר לניסיון הביטחוני, רם מביא לשולחן ערכים ישראליים: פטריוטיות, יושר והגינות. הוא לא בא רק כדי להלחם בארגוני הטרור ובאיראנים, אלא גם בשחיתות, בסקטוריאליות, בפירוק של החברה הישראלית מערכיה, במערכת פוליטית מסואבת שעסוקה רק בעצמה ושכחה שיש דבר כזה אזרחים".

בן ברק שירת 33 שנים במוסד ושבע שנים בסיירת מטכ"ל. הוא היה מנכ"ל המשרד לענייני מודיעין ומנכ"ל המשרד לנושאים אסטרטגיים, וכיום מכהן כנשיא חברת נשיא חברת "פורטיפיי סולושנס". בן ברק, נשוי ואב לשלושה, הוא בוגר המכללה לביטחון לאומי ובעל תואר שני במדע המדינה וביטחון לאומי מאוניברסיטת חיפה.

תגיות:
רם בן ברק