צביקה פיק
צילום: פלאש 90

צביקה פיק פונה לבית חולים בווינה לאחר נחיתת חירום

במהלך טיסה מלונדון לישראל הזמר והיוצר בן ה-68 חש ברע, ורופאים שהיו על הטיסה הורו לצוות המטוס לבצע נחיתת חירום. מנהליו מסרו כי פיק לא יקח חלק במופע לרגל יום העצמאות שבו היה אמור להשתתף
שרון עידן ומואב ורדי
18 באפריל 2018
10:25

הזמר והיוצר צביקה פיק אושפז היום (רביעי) בבית חולים בווינה, לאחר שלא חש בטוב במהלך טיסה מלונדון לישראל. בעקבות מצבו של פיק, צוות המטוס נאלץ לבצע נחיתת חירום בבירת אוסטריה.

המטוס נחת בווינה, לאחר ששלושה רופאים שהיו על הטיסה אמרו כי מצבו של פיק מחייב נחיתת חירום. הזמר בן ה-68 לבית חולים, והמטוס המשיך לישראל. "הצוות המקצועי קיבל החלטה שנכון להנחית את המטוס ולבצע בדיקות מקיפות יותר ללא לקיחת סיכון", מסרו מנהליו של פיק.

הזמר היה אמור להופיע הערב יחד עם הזמרת מאיה בוסקילה בבמות ברמת גן, יהוד ונווה מונסון, במסגרת חגיגות יום העצמאות. בעקבות האירוע הרפואי, מנהליו של פיק הודיעו כי הוא לא יופיע, ומי שחליף אותו במופע יהיה הזמר והבדרן ניקי גולדשטיין.

פיק אחראי לעשרות להיטים במוזיקה הישראלית. בין השאר הלחין את השיר "דיווה", עמו זכתה דנה אינטרנשיונל באירוויזיון כשייצגה את ישראל ב-1998. הזמר נמצא בזוגיות עם שירה מנור משנת 2004, ולהם שני ילדים בני שנתיים ו-4.