חפש
Languages
זירת האירוע

חשד לרצח ביפו: אחיות בנות 19 ו-21 נדקרו למוות, אחיהן נעצר

האח התקשר למשטרה לדווח שדקר את שתי אחיותיו למוות, ונבדק אם היה בהשפעת סמים או אלכוהול. בדירה התגוררו 13 בני אדם, ולטענת שכנים, נשמעו ממנה צעקות לעיתים קרובות
שרון עידן
17 במאי 2018
07:25
עודכן ב 08:22

צעיר בשנות העשרים לחייו חשוד כי רצח בדקירות את שתי אחיותיו – בנות 19 ו-21 בדירה ביפו. הוא נעצר לאחר שהתקשר הבוקר (חמישי) למשטרה ודיווח על המעשה. נבדקת האפשרות כי האח היה תחת השפעת סמים או אלכוהול.


בדירה שבה נרצחו הצעירות, שתיהן אמהות לתינוקות, התגוררו בצפיפות 13 בני אדם. מדובר בשתי משפחות שגרו בדירה אחת בגודל של כ-60 מטרים. השכנים דיווחו כי מהמקום נשמעו צעקות לעתים קרובות.

האח, שחשוד ברצח, הזהיר את שתי אחיותיו כי הן מתלבשות בצורה פרובוקטיבית וגורמות לבושה למשפחה. זהו הקו העיקרי בחקירה של המשטרה.

מפקד תחנת משטרת יפו, סגן ניצב יאיר ויצנברג, אמר בתוכנית "קיטל סיקולר" בכאן רשת ב' כי "בסביבות השעה 05:00 קיבלנו קריאה במוקד 100 מבחור שמוסר שהוא רצח את האחיות שלו ושנגיע למקום. כעבור ארבע דקות ניידת הגיעה למקום, נכנסה לדירה ואכן זיהתה שתי גופות. הבחור נעצר במקום והתחלנו לטפל בזירה. מדובר בדירה יחסית קטנה וצפופה, שמתגוררות בה 13 נפשות. גבינו עדויות מכל מי שהיה במקום ואנחנו רק בשלב הראשון של החקירה".

אתמול נמצאו אישה כבת 50 ובתה, בת 20, ללא רוח חיים עם פצעי דקירה, בדירה בטבריה. במשטרה מעריכים כי מדובר ברצח והתאבדות, אך לא ברור מי מהשתיים הייתה זו שרצחה.