נתניהו וקרא
צילום: יונתן זינדל, פלאש 90

נתניהו תומך בפריימריז בראש לשכתו לשעבר דוד שרן, החשוד בפרשת הצוללות

ראש הממשלה הבהיר גם כי הוא תומך ביו"ר הכנסת יולי אדלשטיין. מוקדם יותר, הגיב נתניהו לדיווחים שהפיץ רשימת מומלצים: "תומך בכל חברי הכנסת בליכוד" • איוב קרא בכאן רשת ב: "הברית שלי עם נתניהו - כמו של יתרו עם משה רבנו"
מיכאל שמש ויואב קרקובסקי
03 בפברואר 2019
10:15

ראש הממשלה, בנימין נתניהו, הודיע הבוקר (ראשון) כי הוא תומך במועמדותו של ראש לשכתו לשעבר, דוד שרן, החשוד בפרשת הצוללות בבחירות המוקדמות בליכוד. לפני כחודשיים הודיעה המשטרה כי גיבשה תשתית ראייתית נגד שרן לביצוע עבירות שוחד, מרמה והפרת אמונים ועבירות נוספות בתיק 3000


על רקע הדיווחים כי גיבש רשימת מומלצים וכי הוא פועל לסכל את בחירתם של כמה שרים וחברי כנסת לקראת הפריימריז השבוע בליכוד נקב נתניהו בשמו של יו"ר הכנסת, יולי אדלשטיין, כמי שהוא תומך בו בבחירות המקדימות במפלגה וציין כי הוא יו״ר כנסת ראוי שמביא כבוד לליכוד. לצד זאת הודיע נתניהו כי הוא תומך בכל חברי הכנסת המכהנים של הליכוד לקראת הפריימריז.

בהודעה שפרסם ברשתות החברתיות כתב ראש הממשלה כי "כולם ראויים ולכן גם הגדלתי את הרשימה הארצית. אני סומך על חברות וחברי הליכוד שיבחרו את האנשים הראויים ביותר מתוך המבחר המצוין הזה", כתב ראש הממשלה.

האזינו לפרק ה-2 של "פוליטי-כאן", הסכת הבחירות של כאן חדשות:

השר איוב קרא הגיב הבוקר על הידיעה כי נתניהו פועל לטרפד את כניסתו למקום גבוה ברשימת הליכוד בכנסת הבאה. בריאיון לקלמן ליבסקינד ואסף ליברמן בכאן רשת ב, אמר קרא כי הברית שלו עם ראש הממשלה היא כמו זו של משה רבנו ויתרו הנביא. "אף אחד לא יכול לערער עליה. מי נסע עם נתניהו לכל השליחויות שלו? כל העולם אראה שהייתי לידו. הוא לא השתמש בי. זה כמו שאשתי תשתמש בי. אנחנו ביחד. אני אהיה בכנסת וראש הממשלה אמר שאיפה שאהיה, אני אהיה שר בממשלה הבאה".

חבר הכנסת אורן חזן התייחס גם הוא לדיווחים ואמר כי הוא בטוח שייכנס לכנסת הבאה. בריאיון לאריה גולן בתכנית "הבוקר הזה" בכאן רשת ב אמר חזן" אני שני לנתניהו בחשיפה לרשתות חברתיות, אני לא מוטרד, תמצאו אותי בכנסת הבאה".