זירת אחד הפיגועים

נתניהו לאחר הפיגועים: "נעצים את התקיפות"

הנשיא ריבלין ביקש לחזק את ידי המשפחות של ההרוג והפצועים בפיגוע הכפול באזור אריאל. יו"ר האיחוד הלאומי תקף: "מה שמניע את הטרור זו התקווה שישיגו באמצעותו הישגים. צריך שיבינו שלא תקום לעולם מדינה פלסטינית ביהודה ושומרון"
מיכאל שמש ואוריה אלקיים
17 במרץ 2019
11:44

ראש הממשלה בנימין נתניהו התייחס היום (ראשון) לפיגוע הכפול והמשולב באזור אריאל, בפתח ישיבת הממשלה. "נעצים את התקיפות כדי להבטיח שקט לאזרחי ישראל", הודיע נתניהו. ראש הממשלה הדגיש כי המחבלים יילכדו וימוצה איתם הדין "כפי שעשינו בכל המקרים האחרונים". הנשיא ראובן ריבלין ביקש לחזק את ידי המשפחות של נפגעי הפיגוע והבטיח כי "ישראל תגיע אל כל המרים ידו על אזרחינו, תרדוף את הטרור ומבצעיו ותשיגם".

יו"ר האיחוד הלאומי בצלאל סמוטריץ' אמר לכאן חדשות: "בתקופה האחרונה יש שוב ושוב אירועי טרור ביהודה ושומרון. אנחנו עסוקים בלרדוף אחרי יתושים במקום לייבש את הביצה. מה שמניע את הטרור זו התקווה שישיגו באמצעותו הישגים. צריך שיבינו שלא תקום לעולם מדינה פלסטינית ביהודה ושומרון".


אדם אחד נהרג ושניים נפצעו אנוש וקשה בפיגוע כפול ומשולב שאירע הבוקר באזור אריאל. מחבל יצא מאחת החנויות באזור צומת אריאל, דקר חייל כבן 20 וחטף את נשקו. לאחר מכן, המחבל ירה לעבר שלושה רכבים, פצע אזרח וגנב רכב. משם המחבל נסע לצומת גיתי אבישר ושם ירה בישראלי נוסף ונסע עם הרכב לכפר בורוקין.

תגיות:
פיגוע