אזיקים
צילום: אי-פי

מעצרה של המטפלת שתועדה מתעללת בתינוק בנס ציונה הוארך ב-4 ימים

בתיעוד שהופץ ברשתות החברתיות על ידי מי שטוענת שהיא הדודה של התינוק, נראית המפטלת סוטרת כמה פעמים לתינוק. המשטרה: "רואים בחומרה את המקרה. נפתחה חקירה"
דניאל אלעזר
16 במאי 2019
09:10

בית משפט השלום בראשון לציון האריך היום (חמישי) בארבעה ימים את מעצרה של ציפורה דוד, המטפלת שתועדה מתעללת בתינוק בבית בנס ציונה. לטענת נציג משטרה בדיון, המטפלת הכחישה את המיוחס לה למרות הסרטון שבו תועדה ונצפתה, אך טען כי "ככל הנראה לא מדובר במקרה בודד". פרקליטה של המתלוננת טען בדיון כי "הורי התינוק הגיעו לחשודה ואיימו עליה".

סרטון המתעד את ההתעללות הופץ ברשתות החברתיות בעמוד של מי שטוענת שהיא בת משפחה של התינוק, ובו נראית מטפלת סוטרת בפניו של תינוק. 


האישה שהעלתה את הסרטון כתבה בפרופיל הפייסבוק שלה: "תמיד אמרתי לעצמי לנו זה לא יקרה, והיום 'בום' זה התפוצץ לנו בפרצוף.  כל היום אתה שומע על מטפלות מתעללות מזדעזע, מזיל דמעה ולא מאמין שאדם יכול להפוך לחיה. והיום נכנסה לרשימת המטפלת של האחיין שלי, ששומרת עליו, שאמורה לתת לו חום ואהבה". 

מהמשטרה נמסר בתגובה לאירוע: "אנו רואים בחומרה כל פגיעה פיזית בקטינים ובפרט חסרי ישע. מיד עם קבלת התלונה במשטרה בשעות האחרונות, נפתחה חקירה שנמצאת בראשיתה ואנו נמשיך לחקור את המקרה ביסודיות".