זירת התאונה באשקלון
צילום: דוברות המשטרה

בת 17 נהרגה בתאונה באשקלון, 3 נפצעו קשה ואנוש

שתי אחיותיה של ההרוגה, בנות 14 ו-19, וצעיר נוסף בן 24 נפצעו באירוע. מחקירה ראשונית עולה כי רכבם איבד שליטה והתנגש בעץ על אי תנועה
איציק זוארץ
29 באוגוסט 2019
06:04
עודכן ב 09:56

צעירה בת 17 נהרגה הלילה (חמישי) בתאונת דרכים קטלנית ברחוב התחייה באשקלון. שתי אחיותיה, בנות 14 ו-19, וצעיר נוסף בן 24 נפצעו קשה ואנוש באירוע ופונו לבית החולים ברזילי בעיר. מחקירה ראשונית עולה כי רכבם איבד שליטה מסיבה שאינה ברורה והתנגש בעץ על אי תנועה. כתוצאה מעוצמת ההתנגשות ניתק המנוע של הרכב ועף למרכז הכביש. 

זירת התאונה, צילום: דוברות המשטרה

חובש רפואת חירום במד"א בן טטרו, שהגיע ראשון לזירה סיפר: "מדובר בתאונת דרכים מזעזעת. המנוע היה מפורק לאורך הנתיב במרחק רב מהרכב שעמד במרכז הכביש עם פגיעות קשות בחלקו הקדמי".  

על הנפגעים בתאונה סיפר החובש: "סמוך לאבני השפה של אי התנועה שכבה צעירה כבת 20 עם פגיעה רב מערכתית קשה ביותר, היא הייתה ללא סימני חיים ולאחר בדיקות רפואיות לא נותר לנו אלא לקבוע את מותה בשטח.

בית החולים ברזילי עדכן כי אחת מהפצועות הועברה לבית החולים סורוקה בבאר שבע להמשך טיפול. צעירה נוספת שנפצעה נותחה במשך שעות וכעת היא מאושפזת במחלקת טיפול נמרץ. הצעיר שנפצע קשה בתאונה אושפז במחלקת טיפול נמרץ נשמתי בבית החולים.