נבין אלעמרני
צילום: דוברות המשטרה

אף שלא נמצאה גופה: כתב אישום נגד שלושה גברים מחורה בגין רצח בת משפחתם

שלושה בני משפחה חשודים ברצח נבין אלעמרני לפני כחודש וחצי. על פי כתב האישום, בני המשפחה החליטו להרוג את הצעירה, בת 21, על רקע רצונה לחזור לקשר עם הגרוש שלה. הם רצחו אותה בחצר ביתה ויצקו בטון על המקום קבורתה, גופתה לא נמצאה עד היום
איציק זוארץ
24 במאי 2020
10:59
עודכן ב 13:33

פרקליטות מחוז דרום הגישה היום (ראשון) כתב אישום נגד שלושה בני משפחה מחורה, בגין רצח בת משפחתם נבין אלעמרני לפני כחודש וחצי. על פי כתב האישום, בני המשפחה החליטו להרוג את הצעירה, בת 21, על רקע רצונה לחזור לקשר עם הגרוש שלה. גופתה לא נמצאה עד היום.

לאחר ויכוח קולני בין אלעמרני לבני משפחתה הם הכו אותה, דקרו אותה בליבה ושיספו את גרונה. הצעירה ניסתה להיתקרב לאימא, שישבה על כיסא גלגלים וצעקה על הנאשמים שיחדלו ממעשיהם. בתגובה, אביה של הנרצחת ובן זוגה של האם היכה גם אותה ואיימה אליה כי "יהרוג אותה יחד עם הבת שלה". 

 נבין אלעמרני. צלום: דוברות המשטרה

לאחר הרצח, הכניסו הנאשמים את גופת הצעירה לתא המטען של המכונית, והעלימו אותה יחד עם הסכין. כשהבינו בני המשפחה שלא יצליחו לנקות את משטח הבטון מכתמי הדם, הזמינו מערבל בטון ויצקו שכבת בטון נוספת במקום. נוסף לכך, הם מכרו את טלפונים הניידים של אלעמרני, ושברו את המכשיר הנייד של המטפלת של אימה, כשהם מאיימים עליה שלא תאמר דבר. 

חקירת האירוע החלה באמצע חודש אפריל, לאחר שאחיה של הנרצחת פנה אל המשטרה ואמר שאימו סיפרה לו שרצחו את אחותו. במהלך החקירה נעצרו חמישה בני משפחתה של אלעמרני: הוריה, אחיה - החשוד המרכזי בפרשה, גיסתה והאחיין שלה. האם שוחררה לאחר שלושה שבועות, בעת חקירתה מסרה כמה גרסאות שונות של האירועים. כתב האישום הוגש נגד אביה, אחיה ואחיינה של אלעמרני. 

בכתב האישום נכתב: "המעשה נעשה באכזריות מיוחדת, לאור העובדה שהמנוחה נדקרה ונשחטה, בפתח ביתה של אימה, לעיניה של האם, וכשהיא מתחננת לעזרה ונמנע מהאם לעזור לבתה". בבקשת המעצר צוין כי "מעשיהם של הנאשמים מתארים את סוג המעשים האכזריים ביותר שיכול אדם בן אנוש, לבצע".  

מהמשטרה נמסר: "פעלנו בכל המשאבים העומדים לרשותנו כדי להגיע לחקר האמת בחשד לרצח נבין אלעמרני, ועד התברר תוצאותיו המצערות. ניהול חקירה מורכבת זו משקפת את נחישותה של משטרת ישראל בחקירת חשד לפשיעה חמורה והרחקת חשודים מעורבים מהמרחב הציבורי, למען ביטחון ושלום הציבור".