-

שוטר חשוד ברצח אשתו ביישוב נעלה

הבעל, שוטר בתחנת מודיעין נעצר. לזוג ארבעה ילדים קטנים. ביישוב נעלה אמרו: "בתקופה האחרונה היה ביניהם מתח. הבוקר האישה אמרה לחברתה שהיא צריכה להתאוורר". הבעל סיפר בחקירה: "הילדים היו בבית וראו הכול"
כרמל דנגור
05 בפברואר 2021
16:10
עודכן ב 19:58

אישה בת 35 נמצאה היום (שישי) ללא רוח חיים בבית ביישוב נעלה שבמועצה האזורית מטה בנימין. בעלה, שוטר בתחנת מודיעין החשוד שירה בה למוות, נעצר לאחר שדיווח למשטרה על שאירע. ‏לזוג ארבעה ילדים קטנים. ביישוב נעלה אמרו: "בתקופה האחרונה היה ביניהם מתח. הבוקר האישה אמרה לחברתה שהיא צריכה להתאוורר".


השוטר החשוד ברצח אשתו אמר בחקירתו במחלקה לחקירות שוטרים (מח"ש): "היה בינינו ויכוח סתמי וברגע אחד שלפתי את האקדח ויריתי שני כדורים. אחד פגע בראשה. אני לא יודע מה עבר לי בראש, זה לא היה מתוכנן. מעולם לא נהגתי כלפיה באלימות. הילדים היו בבית וראו הכל. מיד אחר כך הזעקתי את המשטרה".

עורך הדין משה אלון שמייצג את השוטר מסר כי "התיק נמצא בשלב ראשוני, ונסיבות העניין מצריכות בירור מעמיק. אבקש מבית המשפט לשלוח את החשוד להסתכלות פסיכיאטרית".

אביו של השוטר סיפר לכאן חדשות כי "הם היו זוג מאוהב, אבל עם הרבה בעיות. הוא היה מאוהב בה עד קצה העולם. אני לא מבין מה קרה פה. אין לי מושג איך זה קרה, וזה הבן שלי. אין לי מושג מאיפה הגיעה הג'ננה הזאת. הוא התקשר לאשתי וביקש ממנה לבוא לקחת מהר את הילדים. היא חזרה הביתה וסיפרה לי, ואז הגעתי לכאן. לא דיברתי איתו, רק חיבקתי אותו ולקחו אותו למעצר".

יו"ר נעמת, חגית פאר מסרה בתגובה לרצח כי "משטרת ישראל מחויבת בבירור מקיף כיצד קורה שמי שאמור להגן בנשקו על חייהם של אזרחים מפנה אותו על פי החשד כלפי זוגתו. כל רצח דורש חקירה מעמיקה אך במקרה בו מדובר בשוטר נושא נשק יש לבחון האם לא מדובר במחדל מערכתי והאם היו סימנים מקדימים שאמורים היו להדליק נורות אדומות״.